Як взяти вигідний кредит

9-15-2019

Як взяти вигідний кредит у банку. Споживчий кредит з banki.finbase.com.ua  може допомогти в різних ситуаціях, будь то ремонт квартири, покупка чогось дорогого або просто оплата поїздки на відпочинок. Правда, спочатку переконайтеся, що ви можете собі дозволити майбутні витрати, та оцініть всі вигоди, які ви отримаєте від такої угоди з банком. Ви приходите в банк, залишаєте консультанту заявку та надати необхідні документи.

Якщо кредитора все влаштовує, він надає вам необхідну суму або оплачує ваші покупки. Термін кредитування буде розраховуватися, виходячи з ваших фінансових можливостей. Але зазвичай він становить від року до трьох. Причому повернути гроші вам доведеться, одночасно заплативши банку за його послуги. Для отримання потрібної суми буде потрібно мінімум документів, та часу весь процес займе у вас небагато. А якщо ви є ще й зарплатних клієнтом обраного банку, швидше за все, не буде потрібно навіть підтвердження доходів.

Забезпечені і незабезпечені споживчі кредити. Чим більше гарантій повернення коштів отримає ваш кредитор, тим меншою буде ваша ставка. Гарантій таких може бути відразу декілька:- гарна кредитна історія, яка свідчить про відповідальне ставлення до своїх зобов’язань;- стабільні фінансові надходження, якими ви будете гасити кредит;- поручитель, який заплатить за вас борг банку, якщо ви самі цього зробити не зможете;- заставу, який є найнадійнішою гарантією. Чим більше сума позики, тим більше гарантій банк захоче отримати.

Втім, якщо мова йде про якомусь товарному позику, то ваша покупка, який би невеликий вона не була, автоматично стане забезпеченням по вашому кредиту. Як взяти вигідний кредит у банку. Як правило, у споживчих позик ставки нижче, ніж у тих же кредитних карт, тому їх затребуваність постійно зростає. Але якщо ви розраховуєте взяти максимально вигідний кредит у банку, доведеться проявити уважність. Перш, ніж поставити автограф на угоді з банком, вам варто ретельно прочитати. Консультанти, звертаючи вашу увагу на одних його пунктах, «забувають» розповісти про інші побори, які сильно збільшують повну вартість кредиту.