Як вибрати зоомагазин

Как выбрать зоомагазин
Я купую корм для собак і кішок. У нашій кліматичній зоні період починається з першим потеплінням. Ще не розтанув сніг, але сонечко вже пригріло, з’явилися перші проталини і Ви з зимової звичкою, не вживши необхідних заходів захисту від кліщів, виходьте на прогулянку зі своїм вихованцем. З березня по листопад прийміть заходи, щоб уникнути укусів кліщів самому і вберегти свого чотириногого друга. Одягайтеся в світлий однотонний одяг з довгим рукавом – на ній легко виявити кліща. Якщо Вас укусив кліщ – зверніться до лікаря. Що стосується захисту собак від кліщів – виберіть найбільш зручний для Вас і ефективний спосіб. З великої кількості сучасних засобів захисту собак від кліщів зупинимося на найбільш популярних. Новий засіб, зазвичай випускається у вигляді жувальних подушечок. Легко застосовувати, так як більшість собак сприймають такий продукт як ласощі і з задоволенням з’їдають. Зазвичай ці сучасні передові засоби мають комплексну дію – не тільки від бліх і кліщів, але і від комарів і навіть від глистів.
Також хочемо вам порекомендувати eZoo.com.ua
Нексгард Спектру (Nexgard Spectra) на 30 днів від бліх і кліщів, також захищає від дирофіляріозу, яке переноситься комарами, і глистів. Необхідно уникати контакту з цим місцем, поки вона не висохне. Зручно для гладкошерстих і короткошерстих собак. Менш ефективно для собак з довгою шерстю.
Універсальні засоби, особливо ефективні для собак з довгою і середньої шерстю. Обробіть собаку перед тривалою прогулянкою в суху погоду. Та й дорослим не варто торкатися голими руками такого нашийника. У чутливих собак може викликати дерматити. Однак це традиційний засіб від кліщів теж затребуване. Майте на увазі, що захисний ефект виникає не відразу. Не забувайте про період дії захисних засобів. Пам’ятайте, що ніякий засіб не дає 100% гарантії захисту, але в десятки разів знижує ймовірність укусу і захворювання. Проконсультуйтеся у ветеринара – рекомендації фахівця допоможуть вибрати оптимальний засіб те кліщів, з урахуванням особливості собаки і зони вигулу.