Як вибрати роботу в ізраїлі

9-19-2019

Как выбрать роботу в израиле
Оформлення всіх документів для переїзду і роботи.
Також хочемо вам порекомендувати работа в израиле для украинцев
Підберемо для вас найбільш підходящу вакансію.
Мені пощастило, так як я влаштувався в Ізраїлі за фахом кухаря. Радий, що тут можу працювати. Там повно російськомовних і тому знання мови ніякої ролі не грає. Я з задоволенням ходжу на роботу і багато працюю, щоб заробляти хороші гроші яких потребує моя сім’я в Рязані. Я працював тут у ресторані, а саме моя робота була в тому, щоб допомагати у фасування овочів і фруктів. Робота на перший погляд, як і в усьому не складна. Пропрацював я там рівно 7 місяців, після чого перевівся різноробочим на будівництво. На будівництві платять трохи більше. Приїхав сюди тому для того, щоб побачити рідних і буду їхати назад. в цілому, я дуже задоволений, що мені довелося побувати в такій чудовій країні і при цьому пристойно заробити. Їздив на заробітки в Ізраїль у цьому році на півроку і влаштовувався через вашу фірму. Довго сумнівався, все таки незнайома країна і чув багато про обмани у цій сфері. Ні краплі не пошкодував з вибором компанії. Зустріли в аеропорту, допомогли з оформленням всіх документів, страховкою і проживанням. Після цього зв’язуємося з роботодавцем за відкритими вакансіями і домовляємося про Вашому працевлаштуванні.
Оформлення візи Алеф 5Наша компанія оформляє своїх працівників тільки на цілком легальній основі. Здійснюємо пошук підходящого житла поруч з місцем роботи. Не довіряйте людям або фірмам, які обіцяють вам зробити візу В1 і беруть передоплату. Видавати візу В1 в праві лише посольство Ізраїлю. Після цього зв’язуємося з роботодавцем за відкритими вакансіями і домовляємося про Вашому працевлаштуванні. Зустрічаємо в аеропорту Бен-Гуріон (Ізраїль) і супроводжуємо до місця роботи і проживання. Здійснюємо пошук підходящого житла поруч з місцем роботи. Після отримання дозвільних документів ви відправляєтеся до офісу роботодавця де з Вами підписується трудовий договір.
Не довіряйте людям або фірмам, які обіцяють вам зробити візу В1 і беруть передоплату. Видавати візу В1 в праві лише посольство Ізраїлю.
Тільки легальна робота і “біла” зарплата. Повна інформація про роботу, зарплату і умовах життя до приїзду в Ізраїль. У кімнаті не більш 2х чоловік. Від зустрічі в аеропорту до будь-яких побутових питань.