Як вибрати подарунковий сертифікат

Как выбрать подарочный сертификат
Ви ще не вирішили, що подарувати дорогій і коханій людині. Подорож – ідеальний подарунок, який нікого не залишить байдужим. Сертифікат на подорож завжди приємний і бажаний подарунок для самих різних подій. Це незамінний подарунок до дня народження, на ювілей, весілля.
Також хочемо вам порекомендувати подарочные сертификаты для двоих
Подарунковий сертифікат Фірми надає своєму власнику право вибрати за своїм бажанням країну, курорт, готель, дати і терміни поїздки.
Їх можна купити в будь-якому офісі компанії .
У цьому випадку, Ви можете замовити сертифікат будь-якого номіналу, вказавши країну і дати поїздки. За Вашим бажанням сертифікат може бути іменним.
Подарунковий сертифікат на подорож – це завжди яскравий, красивий і оригінальний подарунок.
Подаруйте незабутні враження з ТФ , і Ваш подарунок залишиться в пам’яті на довгі роки.
При оплаті Подарункового сертифіката полягає договір, що регулює відносини між сторонами.
Власник подарункового сертифіката має право обміняти подарунковий сертифікат на туристичну поїздку в офісах Фірми при обов’язковій умові пред’явлення оригіналу подарункового сертифіката. Оригінал сертифіката при оформленні туру вилучається.
Власник подарункового сертифіката має право вибрати з пропозицій фірми туристичну поїздку на суму, вказану в сертифікаті.
Всі діючі акції і СПО поширюються на тури, які оформлюються по подарунковому сертифікату. Будь-які інші знижки не застосовуються.
Подарунковий сертифікат дійсний тільки на 1 тур без обмеження кількості туристів, які відправляться в подорож.
Подарунковий сертифікат поверненню і обміну на грошовий еквівалент не підлягає.
У разі, якщо вартість поїздки перевищує суму, зазначену в сертифікаті, Власник або Платник сертифіката зобов’язаний доплатити різницю.
У разі, якщо вартість туру не нижче номінальної вартості сертифікату – різниця не компенсується і сертифікат вважається використаним.
У разі втрати сертифіката, Власнику необхідно звернутися до Платника для заміни/ поновлення сертифіката. Платник сертифіката зобов’язаний звернутися за адресою покупки сертифікату з письмовою заявою для його подальшого відновлення.