Як вибрати пам’ятник

10-20-2021

Встановлення пам’ятника-остання данина померлому родичу. Тому до вибору меморіальної продукції кожен ставиться з великою відповідальністю. Тут важливо враховувати не тільки якість матеріалу і виконання, але і дизайн, і розмір монумента. Компанія https://omega-ritual.com.ua пропонує індивідуальне виготовлення пам’ятників з кращих матеріалів – граніту та мармуру.

Особливості вибору пам’ятної конструкції

Надгробний пам’ятник повинен асоціюватися з особистістю покійного. Це стосується не тільки вигравіруваної або віддрукованої на кераміці фотографії, але і форми, габаритів, декору. Якщо за життя покійний попросив встановити на його могилі камінь або плиту із зображенням улюбленого автомобіля, потрібно неодмінно дотримати прохання.

Важливо рахуватися і з почуттями тих, хто буде відвідувати цвинтар. Для літніх людей, які не мають численних родичів і знайомих, доречно вибирати скромні монументи без зайвих вишукувань. Якщо померлий пішов в інший світ в молодому віці, мав славу товариською людиною, надмірний аскетизм може викликати непорозуміння з боку численних друзів і родичів. Тут актуальна установка пам’ятників з сучасним дизайном, додатковими аксесуарами, виконаними в єдиному стилі.

Який матеріал вибрати для пам’ятника

1. Сучасні майстерні пропонують величезний асортимент матеріалів для виготовлення пам’ятників. До числа таких відносяться:

Граніт і мармур;

Декоративний цемент;

Полімерний граніт;

Бетон, скло та ін.

Перші два варіанти є найбільш привабливими і довговічними. Вибираючи між ними, потрібно враховувати умови експлуатації та побажання щодо дизайну. Мармур є більш дорогим, але і зовні він виглядає ошатно і багато. Особливо часто цей камінь використовують для виготовлення фігур, статуй, декоративних елементів. Звичайний мармур схильний до негативного впливу вологи і жаркого клімату. Але для виробництва пам’ятників використовують його крихту, змішану з полімерними сполучними. Це виключає ризик утворення цвілі.

Граніт має виняткову міцність, стійкість і довговічність. Залежно від виду і місця видобутку, камінь може мати різні відтінки. Він з легкістю витримує ультрафіолет і критичні низькі температури, зберігає блиск протягом усього терміну експлуатації. Гравірування на ньому залишається чіткою і красивою.