ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧУ СТОМАТОЛОГІЧНУ ПОЛІКЛІНІКУ

3-21-2020

Всі відповідальні батьки рано чи пізно задаються питанням, як грамотно вибрати дитячу стоматологічну поліклініку. Важливість перших візитів дитини до стоматолога складно переоцінити, адже від цього буде залежати стан його зубів у дорослому житті і ставлення до лікарів в цілому. Також хочемо порекомендувати Дитяча стоматологія Київ

Бажано, щоб лікар був досвідченим, зі стажем роботи саме з маленькими пацієнтами – більше 3-х років. За цей час стоматолог отримує безцінні навички спілкування з дітьми в процесі лікування.
Дуже істотний параметр при виборі лікаря – це його особистість. Манера говорити, його тон, голос, терплячість, уважність, щира зацікавленість – найважливіші якості в роботі з дітьми. Уміння знаходити підхід навіть до найскладніших маленьким пацієнтам вигідно відрізняє наших фахівців-можете самі в цьому переконатися, записавшись на першу консультацію.

Професійний дитячий лікар-стоматолог повинен вміти працювати ефективно і швидко, укладатися в 20 хвилин, які дитина здатна висидіти в кріслі. Часто лікування проводять в кілька етапів, саме через те, що дитині складно довго сидіти на одному місці.

Дуже важливо, щоб в клініці був необхідний інвентар, предмети, гаджети для розваги дитини. діти можуть дивитися мультики, слухати казки, розглядати цікаві предмети, вибирати собі колір пломби і робити ще багато чого цікавого в процесі лікування зубів.
Клініка повинна бути пристосована до лікування маленьких пацієнтів. У нашому розпорядженні дитяче спеціальне крісло і обладнання, розроблене для дітей. При необхідності анестезії, вона підбирається строго індивідуально, з розрахунком віку, ваги та інших параметрів дитини.
Безумовно, в клініці повинні використовуватися новітні технології лікування, максимально нешкідливі апарати для діагностики та медикаменти для знеболювання.

У клініці для діагностики захворювань використовується лазерний апарат» Діагнодент”, без шкідливого рентгенівського випромінювання. Крім цього, ми застосовуємо унікальну технологію лікування при легких формах карієсу, без використання анестезії. Щоб постійні зуби прорізувалися точно, при передчасній втраті молочних зубів-встановлюємо утримувачі простору. Якщо молочний зуб зруйнувався частково, ми його зберігаємо за допомогою реставрації коронками. Всі ці дії спрямовані на те, щоб у дитини з самого дитинства формувався правильний прикус, і щоб проблем із зубами в дорослому житті було менше.

В кінцевому підсумку, потрібно орієнтуватися на ставлення своєї дитини до лікаря, сучасний підхід до лікування і якісне обладнання. Місце розташування клініки також буває важливо. Ще одним параметром при виборі дитячої стоматологічної поліклініки може стати те, наскільки доступно і зрозуміло вам роз’яснюють етапи лікування і відповідають на поставлені питання. Тому не бійтеся питати про все, що вам здається важливим.