Як вибрати 3d моделі меблів

Как выбрать 3d модели мебели
Перед прочитанням новини, дозвольте запросити вас найбільше співтовариство власників 3D – принтерів. Так, так, воно вже існує, на сторінках нашого проекту.
Також хочемо вам порекомендувати 3d модели мебели
Коли ми розмірковуємо про матеріали для тривимірної друку, ми уявляємо собі пластик, каучук або метал. Однак тепер співтовариство любителів 3D – друку навчився працювати з деревом, більш натуральним матеріалом з унікальним зовнішнім видом.
Самір Шах, засновник і генеральний директор 4 AXYZ, виводить на ринок 3D – друковану меблі з дерева. Його компанія – своєрідна «темна конячка» на ринку меблів. У минулому році вона оголосила про свої плани виробляти на 3D – принтерах недорогу меблі за індивідуальним замовленням і доставляти її протягом декількох днів. Вона продемонструє свою продукцію на Фестивалі нових проектів (Launch festival), який розпочнеться в понеділок. Наприклад, стілець на фотографії нижче зроблений з трьох надрукованих деталей. Стандартний виробничий метод вимагав би виготовлення восьми – дев’яти складових частин. Суть технології полягає в тому, щоб з’єднати дрібні, акуратно нарізані шматочки дерева», – заявив Шах. Головне правильно нарізати дерево і з’єднати його пошарово.
Цей метод знижує до мінімуму трудові витрати і дозволяє кожному клієнту отримати саме таку меблі, яку він хоче. Споживач зможе вибирати матеріал і колір, додавати будь-які деталі в її дизайн. Взявши на озброєння цю технологію, дизайнери зможуть змінювати, підправляти і поліпшити конструкцію, просто вносячи зміни в електронний креслення. Тепер дизайнерам інтер’єру буде набагато простіше складати свої проекти.
Що ще важливіше, з допомогою цієї технології можна друкувати меблі з вбудованою електронікою і автоматизувати будинок. 4 AXYZ вже почала співпрацювати з португальською фірмою A Catedral. Вона розробляє «розумне» вікно, яке споживає мінімум електрики і здатне змінювати колір і відтінок залежно від освітлення, завдяки вбудованій в дерево електроніці.
Шах заявив, що компанія 4 AXYZ зможе друкувати «розумну меблі» з електронікою, яка буде помічати людей, а також визначати температуру і тиск за допомогою вбудованих сенсорів.
Зараз 4 AXYZ шукає інвесторів, щоб приступити до розробки і випуску своєї продукції.
Дана новина перенесена в архів новин.
Найцікавіші новини індустрії 3D – друку тепер розташовані в новинних блогах.
Максимальний стіл для FDM принтера 1, 5 метра можливо.
Максимальний стіл для FDM принтера 1, 5 метра можливо.