Як приймати віагру

Как принмать виагру
Віагра — найпопулярніше і одне з найбільш ефективних лікарських засобів для підвищення потенції у всьому світі. Віагра забезпечує потужний приплив крові до статевого члена і перешкоджає її відтоку, при цьому ерекція настає лише за наявності сексуального збудження. Також хочемо вам порекомендувати почтати більш детально про віагру ви можете на сайті http://www.sachonline.org/, тут багато корисної інформації.

Віагра не є гормональним засобом, збудливим або афродизіаком, що дозволяє, більшості пацієнтів, приймати Віагру щодня.
Дія Віагри починається через 30 хвилин після прийому і триває 4 години.
Віагра – препарат, який був розроблений для лікування розладів еректильної функції будь-якого походження – органічного, психогенного або змішаного. Засіб випускають у вигляді таблеток.

Цей препарат допомагає відновити адекватну реакцію на сексуальне збудження. У структурі пеніса є утворення, яке називають кавернозним тілом. Саме воно забезпечує ерекцію – збільшення в розмірах і затвердіння пеніса під час збудження. Під дією цієї речовини активізується особливий фермент – гуанилатциклаза. Щоб прийом віагри був результативним, необхідно сексуальне роздратування.

Цимедитин (препарат для лікування виразкової хвороби шлунка), еритроміцин, а також кетоконазол (засіб для боротьби з грибковим ураженням шкіри) знижують здатність нирок виводити з організму продукт розпаду білка – креатинін. Ці ліки також підвищують концентрацію силденафілу в крові – активної речовини віагри.
Одночасний прийом з нітратами може закінчитися летальним результатом, оскільки віагра різко посилює гіпотензивний ефект цих препаратів. Також небезпечно для життя приймати спільно віагру і препарати з групи блокаторів повільних кальцієвих каналів. Це цинаризин, никадипин, верапаміл та інші. Не можна приймати разом віагру і бета – адреноболокаторы( анаприлін, бісопролол), а також гіпоглікемічні засоби для перорального застосування.

Препарат п’ють за 1 годину до інтимної близькості. Кількість препарату на один прийом — 50 мг (один раз на день). Також її можна знижувати до 25 мг.
У разі передозування віагри більш вираженими стають побічні ефекти. Лікування в такій ситуації – тільки симптоматичне. Діаліз не дасть бажаного ефекту, оскільки активна речовина віагри дуже швидко зв’язується з білками у плазмі крові.
Зберігають віагру в сухих умовах в недоступних для дітей місцях.