Як повернути чоловічу силу?

Коли ти щаслива і володієш високою самооцінкою, ти будеш найсексуальнішою в світі. Коли ти втомилася і пригнічена, то стрімко втрачаєш привабливість в його очах. Зрозуміло, необхідно підтримувати своє тіло у формі і доглядати за собою. Рекомендуэмо https://nowyny.com/news/kak_ostavatsja_vsegda_zhelannymi/2018-10-11-12367

 1. Дай йому скучити
  Ми живемо в світі високих технологій, але часом це стомлює. Коли ти разом зі своїм партнером, дай йому максимум уваги, в інших випадках дай йому побути одному і зайнятися своїми справами. Тоді він буде чекати зустрічі з нетерпінням.
 2. Намагайся мислити позитивно
  Дивись на все в позитивному ключі. Чим більше позитивних моментів ти помічаєш, тим сприятливішими будуть ваші стосунки. Розглядай дії свого партнера через призму любові і добрих намірів. Будь романтична і влаштовуй сюрпризи.
 3. Подумай про втрату
  Все в житті коли-небудь закінчиться. Як би ти подивилася на нього, якби дізналася, що бачиш його востаннє? Постаралася б частіше говорити, що любиш його? Була б добрішою, ніжнішою і велелюбнішою до нього? Цінуй кожну мить, проведену разом.
 4. Віддавайся йому
  Якщо ти витрачаєш свою сексуальну енергію, милуючись іншими чоловіками або мастурбуючи, ти робиш сексуальні відносини гірше для вас обох. Віддавай всі сили тільки йому, він це відчує і оцінить.