Широкоформатний друк

11-20-2020

not found

Друк на полотні – її використання в рекламі

Друк на полотні відрізняється рядом переваг-швидким висиханням чорнила, стійкістю до вологи, можливістю зшивання без втрати якості

03.05.2018

Друзі! просимо вибачити за деякі незручності – ми оновлюємо сайт.деякі функції можуть бути недоступні. Ціни уточнюйте у менеджерів:

Або напишіть нам

Банер ламінований 99 грн. 55 грн. Банер литий 99 грн. 65 грн. Банер литий 99 грн. 75 грн. Банерна сітка / mesh 99грн. 78 грн. Тент литий 200 грн. 149 грн.

детальніше

Папір blue-back 99 грн. 20 грн. Папір blue-back premium 99 грн. 25 грн. Папір photo blue-back 99 грн. 80 грн. Папір backlite 99 грн. 35 грн. Папір photo backlite 99 грн. 50 грн.

детальніше

Сітілайт city-light backlite 99 грн. 70 грн

детальніше

Якість друку і матеріал залежать від ваших вимог. Це може бути як 480 dpi так і 1440 dpi..величезний вибір матеріалів дозволяє робити як бюджетний так і інтер’єрний варіант друку.

детальніше

Художнє полотно синтетичне 250 грн. 190 грн. Художнє полотно натуральне 300 грн. 225 грн. Прапорцева тканина 250 грн. 180 грн. Фотошпалери на паперовій основі 200 грн. 140 грн. Фотошпалери на флізеліновій основі 200 грн. 105 грн.

детальніше

Плівка китай 99 грн. 55 грн. Плівка orajet 99 грн. 75 грн. Плівка black out китай 99 грн. 80 грн. Плівка black out orajet 99 грн. 90 грн. Плівка перфорована 99 грн. 90 грн.

детальніше

Розмір розтяжок над проїжджою частиною довжина: 5м., висота: 1м = 10 кв/м.банер ламінований. Друк двосторонній зовнішній – 480 dpi. Проклейка по периметру. Кишені вгорі і внизу. Ціна-899 грн.

детальніше

Ми можемо виготовити будь-які елементи зовнішньої реклами підлогу ключ.

При створенні дизайн-проекту для друку рекомендується перетворювати rgb в cmyk, щоб уникнути можливих проблем з передачею кольору.

У багатьох на слуху звучне і” страшне ” слово.

Існують різні види друку, що використовуються в рекламному бізнесі. Всі їх умовно можна віднести до двох видів-поліграфічна продукція і широкоформатний друк

Давайте разом розбиратися що ж таке реклама і яка розкрутка буде ефективною. Якщо запитати про це у будь — якого перехожого, то він відповість, що двигун торгівлі-це те…

Крейдований папір на вигляд гладка і блискуча. Офсетну використовують для друку книг…

У споживачів зараз дуууже багато варіантів для вибору. Вам потрібна розумна стратегія, щоб піднятися над загальним рекламним “шумом”.

Сарафанне радіо-ідеальний спосіб просування бізнесу. Але він заснований на відгуках людей, які вже знайомі з продукцією або послугами. А як найкраще привернути увагу потенційних клієнтів, які ще не знають про ваші переваги?

Зовнішня реклама-вірніше її виробництво і монтаж, стала для нашої компанії, швидше необхідністю ніж пріоритетним напрямком. Ми компанія “printtime” – відкрилися в 2012 році, але не як рекламне агентство, а як виробники широкоформатного друку. Маючи, на той час, найсучасніше обладнання ми пропонували послуги друку найвищої якості за не високими цінами. До речі, нічого не змінилося! ми і зараз маємо нове обладнання, тільки не один широкоформатний еко-сольвентний принтер, а три різних і забезпечуємо якість друку: 720dpi-зовнішня, 1080dpi-зовнішня і 1440dpi интерьрная друк.

“правильний” маркетинг – “клінтоорієнтований”. Більшість наших клієнтів-наші друзі, це не тільки рекламні агенства, великі компанії але і приватні підприємці… Так все і почалося….приїхав товариш, власник невеликого бізнесу, на фасаді свого магазину він розміщує невеликі банери з сезонними акціями, надрукувати нові пропозиції, дизайн, як завжди, робили наші дизайнери і, засмучений каже що йому потрібно виїхати, а людина яка завжди робила демонтаж / монтаж = пропав (так буває, у вас теж було?). Ми не могли на це дивитися і пообіцяли все зробити. Зробивши. Опинитися. Що зделати швидше, краще і дешевше ніж “пропажа”. Друг залишився дуже задоволений. Ринок зовнішньої реклами настільки широкий, що роботи вистачає всім. Більшість рекламістів в місті давно з нами працюють і замовляють всі види широкоформатного друку у нас.

Ми не будемо приховувати, що у нас є різні рівні цін, в тому числі – постійні знижки на всі види наших послуг. Рекламним агентствам, великим компаніям і оптовим замовникам ми надаємо спеціальні ціни, які можуть відрізняться від роздрібних до – 40%, але для отримання такої ціни вам потрібно обов’язково зв’язатися не з менеджером, а з директором.чому ми готові надавати такі знижки? напевно ви здогадуєтеся. Ми не витрачаємо час на підготовку макетів до друку, отримуємо більше замовлень від постійних клієнтів, не витрачаємо час на монтаж, переговори, і так далі.

Щоб переглянути роздрібні ціни:1. Нижче ” – – – виберіть тип – – – “(наприклад: банер)2. Потім ” – – – виберіть матеріал – – – “(наприклад: банер ламінований)3. Ви побачите актуальні ціни без урахування знижок і бонусів для постійних клієнтів.

Якщо ви хочете стати постійним клієнтом – заповніть анкету нижче і ми зв’яжемося з вами:

Більше 5 років ми спеціалізуємося на широкоформатному друку і з кожним роком розширюємо географію наших клієнтів. Цього року все більше агенств києва, харкова та дніпра бачачи наші ціни, якість і головне оперативність друку замовляють друк у нас. Навіть з урахуванням витрат на пересилку, наші умови вигідніші.

Також хочемо вам порекомендувати широкоформатная печать