Широкоформатний друк

11-20-2020
Широкоформатная печать. Печать плакатов, чертежей на плоттере в Днепре,  Киеве и Украине по низкой цене

 
 
 

Широкоформатний друк

На даний момент найбільш поширеним методом друку, що дозволяє домогтися високої якості зображень на носіях великого розміру, є  широкоформатная печать . Такі види конструкцій, як банери, брандмауери і плакати друкуються таким чином, завдяки чому вони володіють низькою сприйнятливістю до вологи, високій температурі, сильному вітру і іншим агресивним воздейтсвіям з боку природи. Замовлення широкоформатного друку здійснюється для того, щоб донести інформацію до максимально великої кількості людей. Зовнішня реклама має довгий термін експлуатації, а також сильний вплив на цільову аудиторію.

Що стосується інтер’єрного друку, її використовують для наступних цілей: прикраса офісів і житлових приміщень, оформлення вітрин, транспортних засобів, а також виставкових стендів.

Інтер’єрний друк

Реклама, як кажуть-двигун прогресу, оточує нас на вулицях, в телевізорі та інтернеті, в мобільних телефонах. Але своєю нав’язливістю часто призводить до подразнення, і небажання звертати на неї увагу.

До одного з її видів відноситься інтер’єрний друк-різновид широкоформатного друку, метою якої є не нав’язування, а нагадування про рекламовані товари і послуги, щоб викликати інтерес у споживача і підштовхнути до їх придбання, дивлячись на яскраве, високоякісне зображення, що передає всі їх нюанси і переваги. Тому її називають також “фотографічної”.

З огляду на те, що пропонована рекламна інформація призначена для вивчення з невеликої відстані від зображення, потрібно виконувати його з роздільною здатністю 1440 dpi.

Екосольвентні фарби, що не представляють загрози для людини, дозволяють використовувати інтер’єрну друк в якості шпалер навіть в житлових приміщеннях.

Для її отримання використовуються такі матеріали, як банерна сітка, фотопапір, плівка, полотно, які вживаються в залежності від сфери її застосування. Наприклад, для оформлення внутрішнього інтер’єру салонів і офісів, різних виставок і презентацій, місць проведення конференцій, семінарів, вітрин і залів магазинів, банерів, пересувних стендів, в міському транспорті і т. Д.

Зробити і отримати виконане замовлення високої якості на внутрішню рекламу за допомогою інтер’єрного друку з мінімальними витратами часу, на будь-яких пропонованих матеріалах можна в компанії «гранд принт».

Зовнішня реклама

У сучасний вік високої конкуренції, щоб товар, послугу або бренд просунути, донести до конкретного споживача потрібно їх рекламувати. Найбільш ефективною і поширеною є барвиста зовнішня реклама, виконана на різних носіях великого розміру із застосуванням передових технологій, таких як широкоформатний друк, яка є вигідним і ефективним засобом поширення інформації.

Під широкоформатним друком розуміється отримання повнокольорового цифрового друку яскравих реалістичних зображень значної величини, з “фотографічним” якістю на рулонних матеріалах.

Її можна розділити умовно в залежності від області застосування на інтер’єрний друк і для зовнішньої реклами, що відрізняються способом, яким наноситься зображення, застосовуваними рекламними носіями. Найголовнішим є різна якість друку (1440 dpi – для інтер’єрної, 360 dpi – для зовнішньої).

Даний вид друку з можливістю отримання великогабаритних зображень за допомогою плотерів, що наносять їх на матеріали шириною до 5 м, отримав широке застосування в зовнішній рекламі.

З огляду на те, що вони розташовуються на вулиці, їх водостійкість і зносостійкість повинні бути високими.

Щоб забезпечити ці вимоги, застосовуються такі види друку:

  • сольвентна (яскравість зображення не втрачається протягом 3-х років), виконувана сольвентним чорнилом;
  • ультрофіолетова (яскравість протягом 5 років, не вигоряє, стійка до подряпин) – спосіб, в якому відбувається запікання чорнила за допомогою ультрафіолету.

Щоб зробити товар, бренд впізнаваним, що виділяється серед інших їм подібних, що дозволить бізнесу піднятися на новий рівень, досить звернутися в компанію гранд принт, яка виготовить необхідну рекламну продукцію в мінімальні терміни, з високою якістю