Що таке шугарінг

1-15-2021

 

Позбавлення від небажаного волосся-проблема будь-якої жінки, що стежить за своїм зовнішнім виглядом. Кожна вибирає певний метод для її вирішення. Незважаючи на те, що сучасна косметологія закликала на допомогу у вирішенні цієї проблеми інноваційні технології, все ж багато жінок і сьогодні віддають перевагу воскової або цукрової депіляції (шугарингу), що обумовлено швидким ефектом, що зберігається протягом тривалого часу. Хочемо порекомендувати замовити послуги  депиляция на Троещине на сайті , тут найкращі спеціалісти.

Що таке шугарінг

Під шугарінгом мають на увазі процес видалення волосся за допомогою пасти, спеціально приготовленої з цукру і води з додаванням лимонної кислоти, іноді меду та інших натуральних інгредієнтів.

У сучасній косметології процедура використовується відносно недавно, хоча її коріння сягає в глибину тисячоліть. Цим методом здавна користувалися східні красуні, домагаючись ідеальної шовковистості шкіри. Існує думка, що до цукрової епіляції вдавалася сама клеопатра.

Алгоритм процедури:

 • обробка шкіри антисептичним засобом;
 • накладання цукрової пасти на зону, що підлягає обробці, проти росту волосся;
 • покриття накладеної пасти паперовими або тканинними смужками;
 • відривання смужок різким рухом, спрямованим у бік росту волосся;
 • видалення залишків пасти, нанесення на оброблену зону крему з зволожуючими властивостями.

Для того щоб видалити найдрібніші волоски, домігшись ідеально гладкої шкіри, процес можна виконати кілька разів на кожній зоні, що не буде супроводжуватися дискомфортом і пошкодженням шкірного покриву.

Переваги шугаринга перед восковою депіляцією

Цукрова депіляція-ефективний спосіб, що супроводжується меншими больовими відчуттями, ніж воскова депіляція, що обумовлено видаленням волосся по лінії їх росту, а не в протилежному напрямку. Тому вона рекомендується для обробки найбільш чутливих зон.

Серед інших переваг цього способу:

 • низька травматичність. Емульсія наноситься в теплому вигляді, тому можливість опіків виключається. Крім того, метод не сприяє появі синців і зірочок, утворених дрібними судинами.
 • паста готується тільки з натуральних інгредієнтів, виключаючи виникнення алергії або подразнення шкіри. При цьому вона сприяє не тільки видаленню волосків, але і робить шкіру гладкою і бархатистою.
 • пластичність карамельного складу забезпечує його глибоке проникнення, сприяючи обволіканню волосяної цибулини з подальшим легким її видаленням з фолікула.
 • збереження ефекту протягом двох-трьох тижнів.
 • після декількох процедур волоски тоншають, робляться слабшими і непомітними, перестають вростати.

Вартість шугаринга

1. Виконання цукрової депіляції в домашніх умовах найменш затратно. Але домогтися самостійно бажаного ефекту досить складно. Для цього слід знати особливості приготування складу потрібної консистенції (вона відрізняється в залежності від оброблюваної зони). Можна купити готову пасту, але тоді вартість процедури збільшиться.

Що стосується вартості сеансу в салонних умовах, то вона буде трохи вище, ніж ціна воскової депіляції. Справа в тому, що на його виконання знадобиться більше часу, а фахівці цінують свій час. Ще одним фактором, що сприяє можливому подорожчанню процедури, є використання вітамінів а, с, е при приготуванні пасти.

Навчання цукрової депіляції (шугарінгу)

Освоєння навичок виконання депіляції за допомогою цукрової пасти може стати кроком в нову професію або створення власної справи. Але для цього слід освоїти техніки виконання процедури на професійному рівні.

Навчання шугарінгу передбачає:

 • знайомство з типами волосся, фізіологічними особливостями їх росту;
 • вивчення правил вибору щільності пасти відповідно зони, що піддається обробці і індивідуальним особливостям волосся;
 • вивчення всіх можливих технік депіляції цукром, особливостей виконання їх на різних зонах;
 • освоєння навичок роботи з клієнтами.

Навчання коштує недорого і не займе багато часу, при цьому після проходження курсу ви зможете не тільки робити собі професійний шугарінг, але і допомагати іншим виглядати доглянутими і красивими.