Що буде, якщо один раз не почистити зуби перед сном

Не дивно, але в роті досить неприємно. Тепла, слинява порожнина рота-це ідеальне середовище для росту всіх видів бактерій.

Рекомендуємо купити https://irrigators.com.ua/ua/irrigatory/

Коли ми наповнюємо наші роти борошняним, кавою і солодощами, середовище в них стає все більш кислим. Це плодить бактерії, а вони утворюють наліт. Єдиний спосіб запобігти військовий переворот в наших ротах — зруйнувати наліт, гарненько почистивши зуби.

Що трапиться, якщо не почистити зуби ввечері


А що якщо чистити зуби недостатньо часто: завжди робити це вранці і іноді забувати ввечері? У гіршому випадку це стане причиною стрімкого поширення карієсу. Можливо, буде боляче і буде потрібно втручання стоматолога. А в кінцевому підсумку можна позбутися зубів.

Ще один побічний ефект від нехтування чищенням-пародонтит, тобто захворювання ясен. Він може навіть вплинути на наші внутрішні органи. Є також докази того, що погана гігієна порожнини рота може сприяти захворюванням серця.

Але якщо забути про щітку і пасту всього разок, станеться ось що: накопичиться наліт, який збільшить ризик виникнення карієсу і захворювань ясен. Так що чистка зубів перед сном все-таки важлива.