Лікувальні властивості семен конопли

Конопля має дуже велику сферу застосування, а лікувальні властивості насіння і масла конопель настільки великі, що можуть допомогти позбутися від численних недуг. Завдяки сучасним технологіям рослина використовується практично без відходів. Також хочемо порекомендувати семки конопли

Сфера використання конопель
З стебел і листя створюють продукцію для різних сфер: одяг і взуття, Мотузки, канати, Технічні тканини, нитки, мережі, пряжа, парашутні стропи, пожежні рукава, такелажні снасті, тканини різної структури, жорсткості і міцності, матеріали для внутрішньої обробки автомобілів, Папір, теплоізоляційні матеріали, біопаливо, вугілля, метанол, тваринні корми, наповнювачі для туалетів і підстилки, масла для лакофарбового виробництва, фармакологічні препарати і складові для косметичних засобів, рослинне харчове масло та ін.

Лікарські властивості насіння конопель
З давніх часів людина використовує насіння конопель – для лікування самих різних захворювань. У насінні конопель міститься величезна кількість різних корисних для людського організму елементів: жирні кислоти (омега 3, омега 6), причому їх співвідношення оптимально (як в жирних сортах риби і риб’ячому жирі). Крім того, до складу насіння входить велика кількість клітковини і рекордний вміст вітамінів (найбільша кількість вітамінів групи В, а також вітаміни А, С, Д, Е).

Таким чином, вживання насіння дозволяє підтримувати в нормі нервову систему, забезпечує прекрасний вигляд шкірі (достатнє харчування і зволоження), допомагають відновленню стоншеної структури волосся, а також м’язової тканини, сприяє нормалізації гормонального балансу. Дуже корисні насіння в період лактації, сприяють збільшенню кількості молока. Також зерна конопель допомагають боротися зі стресами, сприяють поліпшенню мозкової діяльності, покращують пам’ять, нормалізують сон.

Розпещення від зайвої ваги
Дуже корисний цей продукт для людей, які намагаються позбутися зайвої ваги. Насіння швидко насичують, знижують апетит, допомагають виводити токсини і шлаки, нормалізують обмін речовин. В якості дієтичної добавки насіння можна вживати для нормалізації рівня цукру в крові. Крім усього іншого, в насінні конопель міститься фітин, що сприяє профілактиці захворювань печінки і запобігає її ожиріння.