Кидаємо курити правильно!

Про те, що куріння – шкідлива звичка, знають всі! Тютюнові сигарети можуть викликати ряд серйозних захворювань. У них містяться токсичні речовини, які надходять в легені курця разом з димом. Якщо ви, нарешті, вирішили подбати про своє здоров’я і кинути палити, то електронна сигарета, утворює пар, стане кращою заміною звичайній сигареті. Наш магазин дає можливість навіть завзятому курцеві позбутися нікотинової залежності і зробити це більш просто і безболісно! Хочемо порекомендувати http://www.ypdi.net

Багато курців намагаються відмовитися від куріння, відчуваючи-стрес, нервозність і постійне роздратування. При першій же можливості вони знову беруться за сигарету. Для такого “зриву” досить просто побачити, як хтось курить або отримати запрошення піти перекурити. З усіх боків вони отримують поради, як зібрати свою волю в кулак, як можна кинути курити всього за пару днів за допомогою лейкопластиру або жувальної гумки. Але не всі використовувані засоби можуть дати позитивні результати.

Як кинути курити не піддаючи себе стресу?
Електронна сигарета відрізняється за своїм зовнішнім виглядом від справжньої. І навіть якщо над вашим рішенням кинути палити будуть насміхатися ті, з ким ви часто виходите на перекур, від справжніх сигарет краще відмовитися відразу.

В електронній сигареті нікотину не більше ніж в нікотиновому пластирі і вона не завдає шкоди організму. Хочете дізнатися, як правильно кинути палити з цим пристроєм?

Для цього просто вибирайте різні рідини для куріння. Спочатку з найбільшим вмістом нікотину, а після з середнім і найменшим вмістом нікотину. На останньому етапі вибирається рідина без нікотину. На кожен етап відводиться від одного до півтора місяця. Незважаючи на гадану тривалість процесу, від звички куріння ви позбудетеся раз і назавжди!

При використанні електронних сигарет ви можете використовувати їх і в місцях, де куріння заборонено. Ви не будете дратувати оточуючих димом від сигарети, яким просочувалася і ваш одяг. Додатковий бонус полягає в тому, що ви можете придбати рідину для куріння з різними смаковими добавками.