Все складно: 47-річний чоловік уявив себе 6-річною дівчинкою

14.05.2018 Чим дорослішою стає людина, тим більше відповідальності звалюється на його плечі. Люди змушені працювати, щоб прогодувати себе і свою сімю, вирішувати проблеми, що стосуються здоровя, побуту, стосунків із друзями та родичами.

Цікавий факт про найдовший язик серед собак

26.10.2017 Восьмирічна собака по кличці Сечі стала володаркою найдовшого мови серед собак. Цей факт був зафіксований Книгою рекордів Гіннеса. Попередник Сечі був пекінесом.

Любов і таргани

09.11.2017 Зоологи, які вивчають поведінку тарганів у період шлюбний ігор, зробили цікаве відкриття. Виявляється, що самки комах вибирають собі партнерів не по фізичних параметрах, а по здатності демонструвати енергійні рухи в період залицянь.

Країни

Гаджети псують зовнішність

14.05.2018 Всілякі гаджети стали невідємною частиною нашого життя. Проте лікарі стурбовані тим, що новинки техніки можуть негативно впливати на зовнішність і здоровя людини.

Медицина

ОСТАННІ СТАТТІ

Через рідкісної патології юна мешканка Великобританії перетворюється на героїню фільму жахів

25.04.2018 17-річна Марні Харві – симпатична дівчина з Великобританії. Важко уявити, що практично щодня вона перетворюється в подобу персонажа з фільму жахів, адже через рідкісного захворювання її очі, вуха і ніс рясно кровоточать (фото не для слабонервних!).

ІНШЕ

Історія

Їжа

Рекомендуемо