Яким жінкам везе в любові?

475

27.11.2015

Багато хто знає, що краса жінки не завжди є запорукою особистого щастя. Психотерапевт Валентина Москаленко розповідає, якими якостями володіє представниця прекрасної статі, яка з високою вірогідністю знайде щастя у відносинах з коханим чоловіком.

Пощастить

Якщо жінка впевнена у своїй унікальності, а також знає про своїх сильних і слабких сторонах, вона вміє об’єктивно оцінювати і поважати себе. Самодостатні люди готові дарувати тепло і любов своєму партнеру, а не підвищувати за рахунок відносин власну самооцінку. Крім того, така жінка не прагне змінити оточуючих і не вимагає від них неможливого. Вона просто обмежує контакти з неприємними їй особистостями.

Потенційно улюблена жінка не соромиться свого бачення деяких аспектів життя і в той же час поважає чужу точку зору. Така представниця прекрасної статі точно знає, кому можна відкрити свої таємниці, а кого треба цуратися. Жінка, яку чекає щастя у стосунках, постійно займається всебічним розвитком власної особистості.

«Приречена» на щастя може помилятися у виборі партнера. Якщо жінка бачить, що з чоловіком, що знаходяться поруч, буде складно, вона дасть йому піти, нехай навіть розставання буде болючим. Впевнений у собі і оптимістично дивиться в майбутнє людина знайде втіху в особі близьких людей або в улюблених заняттях. Жінка, яку чекає щастя в любові, з повагою ставиться до свого партнера і визнає його право на особисту територію.

Не пощастить

Так склалося, що навіть у гарних, вірних і ласкавих жінок є величезні проблеми в побудові відносин з чоловіками. Виявляється, виною тому є виховання і особливості моделі сімейних відносин, колишньої перед очима жінки в дитинстві. Якщо у дівчинки не було емоційної підтримки близьких людей (матері та батька), у дорослому житті, вона буде шукати її у відносинах з протилежною статтю. Заради мало-мальськи уваги до своєї особистості така жінка буде терпіти зради, образи і наплювацьке ставлення до своїх почуттів.

Людина, відчуваючи в дитинстві атмосферу ненадійності, у дорослому житті буде прикладати максимум зусиль до того, щоб жорстко контролювати свого партнера. Невпевнена в собі жінка оточить чоловіка гиперзаботой, проте він, у свою чергу, буде відчувати психологічний дискомфорт від вторгнення на особисту територію. Така партнерка буде сприйматися представником сильної статі не як кохана, а як мати, нянька або прислуга.

Представниці прекрасної статі, має низьку самооцінку, не насолоджуються життям і стосунками з чоловіками, а постійно працюють над тим, щоб заслужити ще більшої любові і визнання. Цікавим є те, що неуважающая себе дама прагне створити відносини з людиною, нужденним у «спасінні» (алкоголіком, ігроманом і типовим невдахою). А ось самодостатні, відважні, добрі і заможні чоловіки таких жінок не приваблюють.