Як пережити «ці дні»? Лялька розповість!

518

23.05.2017

Популярною ляльці Барбі вже майже 60 років, але перша менструація у неї почалася зовсім недавно. Микола Ламм, створив ляльку з параметрами реальної жінки, вирішив на прикладі іграшки пояснити мільйонам дівчаток по всьому світу досить делікатну тему. Завдяки Lammily doll Period Party, малятка будуть вивчати особливості «цих днів».

Нова іграшка

У створенні новинки Миколі багато в чому допомагала його мама Олена. Набір Lammily doll Period Party складається з привабливою ляльки, що нагадує Барбі, інформаційна брошура, 18 яскравих гігієнічних прокладок, трусики, жіночий календар і…запасне нижня білизна.

Микола вважає, що корисна іграшка допоможе дівчатам більш детально дізнатися про те, як всі представниці жіночої статі віком від 12 до 60 років переживають місячні. До речі, жінки витрачають близько 6 років свого життя на менструальний період. Раніше дівчатка весело проводили час за переодяганням своїх улюблениць в яскраві і красиві наряди. Але тепер у маленьких принцес з’явилося нове захоплююче заняття – міняти ляльці прокладки і білизну…

Середня вартість Lammily doll Period Party складає 10 доларів США.