Все складно: 47-річний чоловік уявив себе 6-річною дівчинкою

482

14.05.2018

Чим дорослішою стає людина, тим більше відповідальності звалюється на його плечі. Люди змушені працювати, щоб прогодувати себе і свою сім’ю, вирішувати проблеми, що стосуються здоров’я, побуту, стосунків із друзями та родичами. Можливо, кожен з нас відчайдушно хотів би повернутися в щасливе безтурботне дитинство, але не знайшов можливості зробити це. А ось 47-річний житель Канади порахував, що в житті немає нічого нереального і приміряв на себе образ 6-річної крихти. Що ж з цього вийшло?

З чистого аркуша

Стефан Вольшт, герой історії, 23 роки прожив в щасливому шлюбі, в якому народилося 7-ро дітей.

Природно, за таку величезну сім’ю доводилося нести величезну відповідальність, і можливо це підштовхнуло Стефана до кардинальних змін у житті. Одного разу чоловік оголосив себе 6-річною дівчинкою. Дружина містера Вольшта була шокована і поставила чоловікові ультиматум: або він не носить при ній платтячка (спіднички), або він йде геть з дому. Стефан віддав (віддала перевагу?) другий варіант.

Після відходу з будинку цей дивний чоловік заробляв на хліб прибиранням снігу, але потім він отримав свою порцію щастя і любові – 6-річну дівчинку-переростка забрала до себе додому літня пара. Жалісливі чоловік і жінка офіційно стали опікунами Стефана.

Гардероб і психіка

Нині канадець змушений шукати для себе білі колготи максимального розміру, сережки, каблучки та сукні в стилі бебі-дол.

У вільний час, тобто завжди, Стефан(-ія) грає з ляльками і займається розфарболвуванням. Дівчинка-переросток розважається з онуками своїх опікунів, які є її ровесниками. Багато фахівців, які зацікавилися поведінкою канадця, впевнені, що він самий звичайний трансгендерів (народився в тілі чоловіка, хоча насправді має жіночу сутність).

Сам герой історії вважає, що його чарівне перевтілення допомагає йому отримувати те, чого не вистачало в дитинстві: любов, турботу, наявність гарних іграшок і нарядів. Цікаво, як до диво-перетворення свого тата в малу поставилися спадкоємці Стефана? Про це історія замовчує…