Величезна статуя ангела, створена з ножів

523

13.11.2017

Статуя ангела була створена з 100000 ножів, а на її виготовлення пішло 2 роки. Автором творіння став Альфі Редлі — художник з Великобританії. Що стосується самого матеріалу для виготовлення поробки, то це не зовсім звичайні кухонні або колекційні ножі. Статуя ангела була створена з ножів, які раніше використовувалися злочинцями у вчиненні насильницьких злочинів. Деякі ножі були отримані від Британського центру металообробки Шропширі (Великобританія), що ініціює створення програми «Врятуй життя, здай свій ніж». Матеріал створено за підтримки сайту https://mir-handmade.in.ua

Процес створення Ангела

Альфі розповідає, що багато ножі, які були передані йому, мали на собі сліди крові.

Після очищення від залишків біологічного матеріалу ножі були задіяні в роботі по створенню статуї Ангела — символу примирення і прощення.

Альфі запросив взяти участь у проекті родичів загиблих від лез ножів людей. Так, ті, чиї родичі або друзі трагічно загинули від рук злочинців, могли вигравіювати послання на ножах. Серед тих, хто побажав взяти участь у створенні Ангела, було чимало покаялись у скоєному злочинців.

Можна звернути увагу на те, що руки статуї, не мають гострих частин, а все тому, що Альфі ретельно згладив вістря ножів шліфувальною машиною.

Ось так виглядав процес роботи над створенням статуї.

Як тільки Ангел був виготовлений, Альфі звернувся до Уряду з проханням про розміщення статуї на Трафальгарській площі. Однак художник отримав відмову, оскільки Уряд вважає, що таке творіння і сама ідея його створення виставить Монархію в непривабливому світлі. Тим не менш, Альфі не втрачає надію на те, що всі жителі і гості Лондона зможуть побачити Ангела з ножів, тому художник розмістив відповідну петицію на сайті change.org. Документ вже набрав 9 тисяч підписів з 10 необхідних.