Унікальні люди, що народилися з зайвими частинами тіла

447

25.04.2018

Рідкісні вроджені аномалії, що зустрічаються у людей, що досі являють собою цілу загадку для людства. Найчастіше вони розвиваються у плода під впливом таких негативних факторів як неправильний спосіб життя батьків або небезпечна екологічна обстановка, в якій вони змушені жити. Ми розповімо Вам про людей, які прославилися на весь світ тим, що народилися з зайвими частинами тіла: репродуктивними органами, кінцівками, додаткової ниткою ДНК і не тільки!

Жінка з 2-ма піхвами

31-річна Хезел Джонс – унікальна жінка, яка має 2 піхви. Але про свою особливості героїня історії дізналася лише в 18 років, коли в перші відвідала гінеколога. Причиною звернення до лікаря стали нестерпні болі в животі під час менструацій і судоми. Крім того, хлопець, з яким Хезел зустрічалася в той час, сказав дівчині, що її зовнішні статеві органи суттєво відрізняються від того, що йому довелося бачити раніше». У Хезел була діагностована рідкісна аномалія будови репродуктивних органів, Uterus Didelphys, при якій у жінки є 2 матки, 2 шийки матки і 2 піхви.

Сама дівчина розповідає, що особливість її організму не є перешкодою нормальної статевого життя. Одного разу Хезел отримала привабливу пропозицію від Стівена Хірша, одного із засновників і голів компанії ‘Vivid’. Дівчину з 2-ма піхвами запросили зніматися в порнофільмах. Завдяки своїй унікальності, Хезел могла б заробляти мільйони доларів, однак вона відмовилася від такої пропозиції.

DoubleDickDude

Чоловік, який називає себе DoubleDickDude, має 2 нормально функціонуючих статевих члена. Така аномалія називається дифаллией. Вона присутня приблизно у 100-а чоловіків по всьому світу. У стані ерекції довжина обох пенісів досягає 15 сантиметрів.

DoubleDickDude активно публікує свої інтимні фото в Мережі, і які є доказами його унікальності.

Дитина з додатковою ниткою ДНК

У 2009-му році в одній з британських сімей народився незвичайний хлопчик, який має додаткову нитку ДНК. Алфі Кламп з’явився на світло в дуже важкому стані. Пізніше з’ясувалося, що немовля нічого не бачить. Після виписки з лікарні Алфі разом з мамою поїхав додому, однак родині в той же день довелося повернутися в медичний заклад, причому в екстреному порядку, адже у дитини зупинилося дихання.

Коли Алфі виповнилося 1,5 місяці, лікарі, після проведення складного дослідження, виявили, що 7-я хромосома дитини має додаткову нитку. З подібних випадків медики ніколи не стикалися, тому ніхто не зміг передбачити, як буде в майбутньому розвиватися організм незвичайного дитини і відбитися наявність додаткової нитки ДНК на тривалості життя Алфі.

Хлопчик з додатковим тілом на животі

Діпак Кумар Пасван, хлопчик з Індії, який народився у 2004-му році, мав брата-близнюка, однак той не з’явився на світ, як герой історії, а лише приріс до його живота. До 7-ми років Діпак був схожий на справжнього мутанта, але індійські паломники з величезним бажанням відвідували будинок незвичайного дитини, вважаючи хлопчика втіленням бога Вішну.

Але батьки Діпака вирішили негайно змінювати життя свого сина і почали звертатися до людей з проханням про фінансову допомогу, завдяки якій можна було б оплатити операцію з видалення потворного освіти на тілі хлопчика. Дипаку і його родині дуже пощастило, адже хірурги бангалорській лікарні (Південь Індії) погодилися допомогти дитині абсолютно безкоштовно, хоча вартість такої операції становить не менше 50 тисяч фунтів стерлінгів.

Хірургічне втручання було результативним, і після нього Діпак став цілком звичайною людиною.

Малюк з 2-ма особами

Китайський хлопчик Канканг має поперечну розколину особи, за якою складається враження, що у дитини є 2 особи. Причина виникнення подібної аномалії невідома. Коли мати Канканга виношувала сина, результати всіх досліджень, проведених під час вагітності, вказували на те, що плід нормально розвивається. Убиті горем батьки почали негайний збір коштів на лікування, яке, за оцінками медиків, коштує понад 100 тисяч доларів.

Однак матері і батькові вдалося зібрати необхідну суму, і в 2014-му році Канканг вирушив на лікування у Військову лікарню Народно-визвольної армії №163. Про успіхи складної терапії поки нічого невідомо.

Чоловік з 2-ма серцями

У 2010-му році у відділення невідкладної допомоги однієї з лікарень італійської Верони поступив чоловік з звичайними симптомами порушеного функціонування серцево-судинної системи. У пацієнта спостерігалося утруднене дихання, падіння артеріального тиску і надмірна пітливість. Лікарям здалося, що у чоловіка починається зупинка серця, однак більш ретельне обстеження дозволило з’ясувати, що пацієнт має 2 серця. Виявилося, що італієць не народився з 2-ма серцями, а отримав додатковий орган під час операції з трансплантації нормально функціонуючого серця.

Так у чоловіка з’явилося 2 незалежних серцевих ритму, які і стали причиною подвійного серцевого нападу. Медики вирішили провести медикаментозну терапію, але вона призвела до зупинки обох сердець. З допомогою дефібрилятора лікарі відновили функціонування органів і стан чоловіка нормалізувався.

Чоловік з 3-ма ногами і парою сердець

Джордж (Георг) Ліпперт народився в 1844-му році в Німеччині. Цей чоловік був дуже незвичайним – вони мав 3 ноги і 2 серця. Третя нога практично не функціонувала, на неї можна було лише спиратися. Джордж довгий час працював у цирку П. Т. Барнума.

Помер чоловік у 1906-му році.

Двоголова дівчинка

12 березня 2014-го року у молодої жительки Індії народилася дочка, яка мала 2 голови. Виявилося, жінка виношувала сіамських близнюків, однак про це вона не знала: у майбутньої матері не було грошей на проходження УЗД.

На жаль, через 3 тижні після появи на світ дівчинка з 2-ма головами померла.

Жінка з 2-ма матками

У 2006-му році британка Ханна Керсі, що має в своєму тілі 2 матки, за 1 вагітність виносила і народила 3-х дівчат. Виявилося, що в одному органі розвинулися близнюки, а в іншому – 1 дитина.

Лікарі стверджували, що випадок Ханни є унікальним, так як з подібною патологією репродуктивної системи жінці не вдається завагітніти або нормально виносити плід. Але героїні історії дуже пощастило. Також з’ясувалося, що рідна сестра і мати Ханни також мають подібну аномалію будови репродуктивних органів.