У китайця зросла 108-кілограмову пухлину на тілі

502

14.05.2018

У 2014 році хірурги з Китаю видалили величезну пухлину з ноги свого пацієнта. Операція тривала майже добу. Фото новоутворення на тілі нещасного чоловіка точно не для людей зі слабкими нервами і вразливих людей.

Підступна родимка

Ян Джанбин, герой цієї шокуючої історії, народився з невеликою родимкою на правій стороні попереку. Коли йому було 9 років, він зауважив, що плямочка стрімко зростає. У 12 років Яну була зроблена операція з видалення родимки, так як шкірне освіта мала розмір кулака.

Але операція не допомогла хлопчикові – родимка продовжувала збільшуватися. Коли Яну було 37 років, вага пухлини в 2 рази перевищував її власну масу тіла. Пухлина не давала можливості чоловікові ходити. З-за величезного нарости на тілі Ян змушений був тільки сидіти і лежати.

Головний хірург однієї з клінік Пекіна, де і проходила операція по видаленню гігантського новоутворення, діагностував у Яна нейрофіброматоз. При цьому природженому захворюванні у людини спостерігається аномальний ріст і розвиток клітин тканини.

Віддалену пухлина довелося покласти на 2 суміщені лікарняні ліжка. Довжина новоутворення склала 1,2 метра, а вага – 108 кілограмів!

Саме хірургічне втручання було надскладним. В процесі операції пацієнту було перелито близько 5 літрів крові. Серйозна процедура проводилася 9-ю досвідченими хірургами.

На щастя, хірургічне втручання пройшло вдало для Яна.