У дівчинки з Індії виросла величезна пухлина на голові

498

14.05.2018

Дитинство індійської дівчинки по імені Рену складно назвати щасливим, адже 4-річна дівчинка досить довго носила на голові 2,5-кілограмову пухлину.

Немов друга голова

У батьків цієї маленької дівчинки, крім неї, є ще 6-ро дітей, причому всі вони мають міцне здоров’я. У дитинстві Рену також була безпроблемною крихіткою, однак через деякий час після появи на світ на потилиці дівчинки була виявлена невелика пухлина.

На жаль, освіта почала стрімко зростати. З-за пухлини дитина не міг спати на спині, але найжахливіше те, що величезний наріст на потиличній частині голови завдавав нестерпного болю Рену. Крім того, життя дівчинки з-за велетенського новоутворення в будь-який момент могла обірватися, тому дитині потрібна негайна медична допомога.

Благодійність

Сім’я Рену матеріально незабезпечена, тому батьки дівчинки не мали грошей не тільки на операцію, але і на те, щоб доставити дочку в лікарню. На щастя, у світі є добрі люди, тому життя Рену вдалося врятувати: небайдужі люди розмістили фотографії маленької індійки в соціальних мережах і кинули заклик про допомогу. Інформація про Рену і її патології почала блискавично поширюватися, з-за чого гроші на операцію були зібрані досить швидко. Однак кошти небайдужих людей не знадобилися, адже Акхилеша Ядава, глава штату Уттар-Прадеш, розпорядився, щоб дівчинку прооперували безкоштовно.

Перед хірургічним втручанням лікарі ретельно вивчили стан дитини і діагностували в пацієнтки величезну черепно-мозкову грижу (потиличну енцефалоцеле). 22 грудня 2015 року Рена була зроблена складна операція з видалення величезної новоутворення на потилиці.

Тепер у маленької індіанки з’явився шанс на щасливе дитинство, а все завдяки соціальним мережам і чуйним людям.