У дівчини виявилося рідних 16 братів і сестер

441

25.04.2018

Ця історія отримала б екранізації: 19-річна Кейсі Саксер-Толби з Нью-Йорка відшукала 16 людей, з якими вона має загального біологічного батька. Дівчина і її молодша сестра були зачаті за допомогою ЕКЗ. Обидві дівчатка виховувалися 2-ма жінками (лесбійської парою). У підлітковому віці Кейсі спантеличилася питанням про те, хто її рідний батько. Однак, замість батька, американка знайшла хлопців і дівчат, у яких був той тато, що і в неї.

Історія великої родини

Кейсі і їй молодша сестра Кайлін виховувалися 2-ма жінками, які перебували у відносинах. Коли героїні історії було всього 7 років, мами запросили обох дочок серйозно поговорити. Жінки розповіли дівчатам про те, як з’являються діти, і зізналися, що Тэйрин (одна з мам) є для Кейсі і Кайлін біологічною матір’ю. А ось про батька інформація була дуже незначною, адже він виявився всього лише донором сперми. Дівчатка дізналися, що їх батько народився в 1969-му році. Цей чоловік працював професором в одному з коледжів Нью-Йорка. Ім’я біологічного батька Кейсі і Кайлін так і не дізналися, адже тато був записаний в довідці як донор №5010. На деякий час Кейсі забула історію, розказану мамами. Але через 6 років, на одному з уроків біології, дівчина згадала про особливості своєї появи на світ. Вчитель як раз розповідав класу про рецесивних і домінантних гени. Учням було задано просте домашнє завдання: порівняти свої великі пальці рук з пальцями своїх батьків і подивитися, наскільки вони відрізняються. По поверненню додому Кейсі негайно почала порівнювати свій великий палець за пальцем мами Тэйрин. Відмінність дівчину вразило: її палець був зігнутий назад, а палець матері виявився ідеально прямим. Це просте шкільне завдання викликало у Кейсі різні думки про своєму біологічному батька і про те, які риси характеру вона могла успадкувати від невідомого батька.

Кілька місяців поспіль думки про біологічне татові буквально не давали Кейсі займатися своїми повсякденними справами. На допомогу дівчині прийшли соціальні мережі: Кейсі почала шукати вчителів та інших працівників сфери освіти Нью-Йорка, що народилися в 1969-му році. Американка оцінювала фотографії знайдених чоловіків і порівнювала їх риси обличчя зі своїми. Але такі пошуки не дали результату, але невдовзі дівчині пощастило – в Мережі вона знайшла базу даних реєстрів дітей донорів. Міс Сакстер-Толби поставила в рядок пошуку донорський номер свого батька, і спливли на екрані комп’ютера дані стали справжнім сюрпризом для Кейсі. У дівчини виявилося 16 братів і сестер!

Довгоочікувана зустріч

Дізнавшись імена своїх близьких родичів, цілеспрямована американка почала шукати їх в соціальних мережах. Ця непроста задача зайняла у Кейсі 7 місяців. Сама дівчина зізнається, що вона відчувала сильне хвилювання, перш ніж зважилася написати кожного з цих 16-ти людей. Але Кейсі пощастило – більшість її братів і сестер (11) швидко відгукнулися на її повідомлення і продовжили діалоги. Незабаром після віртуального знайомства і спілкування, дівчата і хлопці, яких об’єднував один і той же батько, вирішили зустрітися в реальному житті.

У дітей донора №5010, яким вдалося знайти один одного, була одна і та ж проблема в житті – відсутність невід’ємною частиною сім’ї, прочерк в особистих документах і анкетах в поле, де потрібно було вказати ім’я отця… Кейсі пообіцяла собі спілкуватися з кожним з отриманих родичів не менше рази на місяць, але виявилося, що деякі брати і сестри стали їй ближче, ніж інші. Старший брат Енді відвіз Кейсі в коледж на День відкритих дверей, а молодша сестра Лексі прийшла на шкільний випускний вечір героїні історії. Але всі 12 родичів дарують один одному подарунки на свята і час від часу контактують один з одним. Нещодавно вони створили в Facebook своє невелике співтовариство для того, щоб постійно бути на зв’язку. Але свого батька діти так і не знайшли, хоча цю гучну історію знає напевно кожен житель Нью-Йорка.