Ця жінка все життя мріяла осліпнути, і вона домоглася бажаного!

474

14.05.2018

У кожної людини є мрії, і деякі з них можуть сильно дивувати інших людей. Наприклад, 30-річна Джевел Шупинг буквально з дитинства бажала повної втрати зору. Завдяки особистого психолога ця дивна жінка отримала те, що хотіла. Цікаво, яким же чином?

Психічний розлад

Молода мешканка Північної Кароліни має порушення ідентичності тіла. При цьому розладі психіки абсолютно здорова людина мріє стати інвалідом. Відомо чимало історій, коли люди з порушенням ідентичності тіла намагалися ампутувати собі кінцівки або спричинити інші тяжкі каліцтва. А Джевел мріяла повністю осліпнути. До реалізації свого бажання дівчина розпочала ще в ранньому дитинстві.

Маленька Джевел довго дивилася на сонце для того, щоб втратити зір.

Живи як сліпий!

У 18 років американка приміряла на себе образ життя сліпого людини: носив темні окуляри, ходила з паличкою. У 20 років Джевел вивчила абетку Брайля. Але набуті навички не могли заспокоїти дівчину, адже вона залишалася зрячою. Реалізувати план не допомогли навіть спеціальні очні краплі, привезені з Канади. Однак у 2006 році Джевел познайомилася з психологом, який погодився надати їй допомогу. Ця людина закапав в очі жінки рідина для прочищення водостічних труб.

Джевел було дуже боляче, але вона готова була терпіти будь-який дискомфорт заради втілення своєї мрії в реальність. Через півроку героїня історії повністю позбулася зору. Нині жінка відчуває себе по-справжньому щасливою. Дивно, адже багато сліпі люди готові піти на багато чого заради того, щоб бачити. У Джевел ж було все навпаки!