Цікаві факти про синій колір

1471

25.04.2018

Вчені визначили, що улюблений колір в світі – синій. 40 % населення зупиняють свій вибір саме на ньому. У цій статті зібрані найбільш цікаві факти про синій колір, про які Ви раніше і не підозрювали.

Активація мозку

Учені з Канадського Університету встановили, що синій колір активізує роботу головного мозку і творчого мислення. Пам’ятайте це кожен раз, коли поглянете на річ цього кольору.

Колір варварів

В Стародавньому Римі вважалося, що синій колір – ворожий. Для римлян синій колір – це колір варварів (кельти розфарбовували своє тіло в синій колір) і жалоби. А блакитні очі практично вважалися фізичним недоліком.

Синє умиротворення

Вчені вважають, що синій колір благотворно впливає на організм людини. Так в одному японському містечку змінивши звичайні жовті ліхтарі на сині за рекордно короткі терміни злочинність в неблагополучних районах міста знизилася на 9%.

Незвичайне містечко

З-за незвичайного забарвлення будиночків у синій колір містечко Марокко Шефшауен став дуже популярний серед туристів.

Цікавий японський

Коли-то в японській мові не було різниці між словами синій і зелений. Ці кольори називалися одним словом – аой.

Потреба в синьому кольорі

Синій колір при тривалому впливі надає хороший вплив на організм людини – знижується частота пульсу і дихання, приходить в норму тиск. Саме з цієї причини при будь-яких захворюваннях потреба в синьому кольорі зростає.

Лікувальна дія для очей

Не просто так небо і море синього кольору. Якщо кожен день хоч трохи дивитися на ці речі можна вилікувати запалення очей.

Значний колір

Синій колір – колір лояльності, довіри, гідності та стабільності. Одягаючи одяг у синіх відтінках, Ви підкреслюєте чітку стабільну позицію і дружелюбність.

Розширюємо простір

Синій колір здатний розширити простір і сповільнювати протягом часу. Він тягне нас за собою, що дає відчуття затишного збудження.