Тестировщица секс-іграшок – вельми пікантна професія!

976

14.05.2018

33-річна Кара Уиллебек є професійним тестувальником секс-іграшок. В офісі дівчата знаходиться близько 2-х тисяч різних штучок, призначених для дорослих ігор. Кара не тільки тестує всі ці іграшки, але і пише звіти про їх якість. Тестувальник не тільки отримує задоволення від своєї роботи, але і гідну зарплату.

Зразкова мама і еротичний блогер

Нині Кара виховує 2-х дітей: 9-ти та 1,5 років. Веденням блогу, присвяченого пікантною тематиці, британка зайнялася ще 5 років тому. Сама героїня історії зізнається в тому, що в її інтимного життя завжди були присутні спеціальні прилади, тому над темою блогу довго думати не довелося.

На початку Кара вела блог, просто так, без певної мети. Але з часом інформаційний ресурс про товари з сексшопа став дуже популярним, і на автора блогу звернули увагу великі виробники пікантних девайсів. На тестування секс-іграшок у дівчини йде не більше 7-ми годин часу на тиждень. Щорічна зарплата Кари становить… 15 тисяч фунтів стерлінгів!

Практично кожен день тестировщице доставляють посилки з різними девайсами, призначеними для любовних утіх.

Кар’єра

Раніше Кара працювала в банку, але тепер вона ні за що не збирається туди повертатися. Жінка зізнається, що її друзі постійно запитують її про особливості такої незвичайної професії. Але Кара лише віджартовується і розповідає їм тільки про технічні характеристики секс-іграшок. А ось при дітях жінка ніколи не говорить про свою роботу.

33-річна британка живе зі своїм бойфрендом, 37-річним Дарреном, і його матір’ю. Жінка познайомилася з коханим завдяки…роботі! Чоловік займав посаду IT-фахівця інтернет-магазину «для дорослих». Нині Даррен активно допомагає своїй дівчині по роботі – чоловік тестує секс-іграшки, призначені для представників сильної статі.