Страшні історії про людей, які страждають лунатизмом

490

14.05.2018

Лунатизм – це містичний недуг, який може призводити до страшних наслідків. Якщо не вірите в це, пропонуємо ознайомитися з наведеними нижче історіями лунатиків.

Безладні статеві контакти

Одна молода австралійка страждала лунатизмом. Жінка жила зі своєю коханою людиною, але майже щоночі вона вставала і покидала дім. Стан лунатизму не заважало цій дамі займатися сексом з незнайомцями.

Одного разу бойфренд героїні історії прокинувся вночі, але не побачив біля себе свою дівчину. Хлопець негайно кинувся шукати її. Коли хлопець вийшов на вулицю, він побачив, що його обраниця, що знаходиться в напівсонному стані, займається коханням з якимось чоловіком. Невідомо, чи залишився чоловік після такого випадку зі своєю дівчиною, але є інформація про те, що «німфоманку» успішно вилікували, і більше подібні історії з нею не траплялися.

Вбивця Кеннет Паркс

Цей канадець почав страждати лунатизмом приблизно в 20 років. Розлад розвинулося у чоловіка після втрати роботи та накопичення величезної суми боргу (герой історії був азартним гравцем). Однієї травневої вночі 1987-го року Кеннет встав з ліжка, сів за кермо автомобіля і відправився до батьків своєї дружини.

Чоловік сильно поранив свого тестя і убив тещу. Кеннет був спійманий поліцією в стані сну. Героя історії визнали невинним у вбивстві людини, так як його дії була неусвідомленими.

Безсоння переросла в лунатизм

Житель штату Вісконсін по імені Тімоті досить довго страждав від безсоння. Одного разу серед білого дня чоловік заснув за кермом свого авто, з-за чого врізався в дерево. Цей випадок став дієвою мотивацією для того, щоб Тімоті всерйоз зайнявся своїм здоров’ям. Лікар прописав чоловікові сильнодіючий снодійний. Взимку 2009-го року Тімоті вперше прийняв прописаний лікарем препарат і …в стані сну вийшов в одній нижній білизні на мороз!

Вранці замерзле тіло Тімоті знайшли в заметі.

Зустріч з алігаторами

Джеймс Карренс був сновидою протягом багатьох років, проте найстрашніший випадок стався з чоловіком в 77-річному віці. У 1998 році літній сновида вийшов з дому з тростиною. Коли Джеймс прокинувся, він побачив навколо себе в в’язкого бруду, в оточенні голодних алігаторів.

Чоловік почав кричати, і його голос почули поліцейські. На щастя, Джеймса вчасно витягли з багна.

Джулс Лоу

У 2003 році поліція знайшла тіло 83-річного Едварда Лоу. Ймовірно, чоловік помер від завданих йому травм. Виявилося, старий був убитий своїм сином Джулс Лоу, який страждав не тільки лунатизмом, але і алкоголізмом.

Лунатика визнали невинним.

І знову секс

Ян Люедик, молодий чоловік з Торонто, одного разу пішов на вечірку. Після безмірної кількості випитого алкоголю Ян заснув на дивані. Через кілька годин його розбудив незнайомий чоловік.

Виявилось, герой історії, перебуваючи в стані лунатизму, зґвалтував дівчину. Яна майже визнали винним у трагедії, але одна з близьких знайомих чоловіка розповіла, що в стані лунатизму Ян веде себе як сексуальний маніяк. Так розлад сну врятувало хлопця від в’язниці.

Дівчина на крані

Ця історія сталася в Англії. Один молодий чоловік в 2 години ночі йшов додому повз будівництва і побачив дівчину, сплячу на прольоті крана. Хлопець не розгубився і негайно викликав пожежну, а також швидку допомогу.

Медики просили не чіпати мирно сплячу дівчину, а пожежники сказали, що одна сім’я в ту ніч заявила про зникнення доньки, яка страждає на лунатизм. Людини, що відпочиває на 40-метровій висоті, акуратно зняли з крана, але прокинулася дівчина не змогла розповісти, як саме вона вилізла на таку висоту.

Бідна дитина

Коли Стюарту Міллеру було 8 років, він сильно постраждав із-за свого лунатизму. Дитина, що жив на 4-му поверсі багатоквартирного будинку, пізно вночі пішов з балкона. Суд змусив власника будівлі виплатити потерпілому 2 мільйони доларів компенсації і поставити захист на всі вікна будинку. Після того випадку Стюарт став інвалідом.