Страшні історії про людей, які досі не повернулися з роботи. Частина 1

629

14.05.2018

Походи на роботу сприймаються багатьма дорослими людьми як буденна рутина. Однак відомо кілька льодових душу історій про осіб, які пішли на роботу ще у 80-х або 90-х роках минулого століття, але досі не повернулись додому. До того ж, ніхто не знає, що сталося з цими «щасливчиками», так як їх вважають зниклими безвісти.

Дебора За

26-річна Дебора працювала продавцем в одному з цілодобових міні-маркетів Орландо. 4 лютого 1990 року приблизно о 3 годині ночі один з відвідувачів магазину побачив, що всередині будівлі нікого немає, однак автомобіль продавщиці стояв на стоянці. До того ж у авто був знайде гаманець Дебори, тому поліцейські відразу ж виключили версію про пограбування. Шукач взяла слід зниклої дівчини позаду міні-маркету, але він швидко закінчився. Було припущено, що Дебора поїхала на іншому транспортному засобі. Однак цим історія не закінчується.

Якась жінка розповіла слідчим про те, що вона прийшла в магазин близько 4 годин ранку, але на той час за прилавком стояв продавець-чоловік. У очевидиці склалося враження, що молода людина вперше потрапив в маркет, але незважаючи на це, він без вагань і сумнівів продав їй пачку сигарет. Але більше цього хлопця ніхто ніде не бачив, втім, як і саму міс.

Лінн Бердик

Рівно 34 роки тому 18-річна Лінн Бердик влаштувалася на посаду продавця в одному з невеликих магазинів, що знаходиться в гірському районі Флориди. 17 квітня дівчина працювала одна. За півгодини до закінчення зміни (в пів на дев’яту вечора) Лінн почали телефонувати батьки, але трубку ніхто не підняв. Брат героїні історії негайно поїхав у той самий магазин і виявив, що сестри немає на робочому місці. Біля маркету не було ні єдиного сліду і докази, що дозволяють розгадати загадку зникнення Лінн. Однак у той же день, менше ніж за годину до зникнення дівчини, якийсь чоловік намагався викрасти студентку, але йому не вдалося цього зробити. Пізніше один з очевидців розповів поліції, що бачив машину злочинця, коли вона рухалася в напрямку магазину, де працювала Лінн.

Одним з підозрюваних був Леонард Парадізо, який в 1984 році вбив жінку. Але, як вважають, на совісті цієї злочинця було ще кілька нерозкритих вбивств. Леонард помер в 2008 році у в’язниці, і причиною його смерті став рак. Смерть підозрюваного і поклала край подальшому розслідуванню справи про зникнення Лінн Бердик.

Сьюзі Лэмплью

В кінці липня 1986 року в Лондоні пропала співробітниця одного з великих агентств нерухомості. 25-річна Сьюзі Лэмплью вирушила у Фулхем на зустріч з якимсь паном Киппером, бажаючим подивитися виставлений на продаж будинок, і не повернулася. Автомобіль зниклої безвісти був знайдений в 2,5 кілометрах від будинку. Свідки розповідали про те, що бачили дівчину, дуже схожу на Сьюзі. Вона голосно сперечалася з якимось чоловіком, після чого сіла з ним в автомобіль і поїхала. Більше слідчим не вдалося виявити слідів дівчини, і в 1994 році Сьюзі оголосили померлою.

Але як раз за 3 дні до зникнення міс Лэмплью з в’язниці на свободу вийшов серійний маніяк Джон Кэннэн. У нього було прізвисько Киппер, і цей чоловік був схожий на того незнайомця, з яким в останній раз бачили співробітницю агентства нерухомості. У 1989 році злочинець знову потрапив у в’язницю (зґвалтував і вбив жінку). Цього чоловіка і допитали про причетність до зникнення Сьюзі Лемплью. Сам злочинець заперечує те, що він убив дівчину. Але одна його приятелька якось розповіла слідчим, що містер Кэннэн особисто розповідав їй про те, як він зґвалтував і вбив Сьюзі.

Келлі Вілсон

У 1992 року 17-річна Келлі влаштувалася працювати в невеликий магазин, де продавалися відеокасети. 5 січня дівчина на кілька хвилин відлучилася, щоб зняти гроші у розташованому біля магазину банкоматі і не повернулася.

Автомобіль молодої продавщиці залишався на стоянці, але він мав пошкоджену шину. Нових відомостей про зниклої дівчини не було, але через пару років з’явилася непідтверджена інформація про те, що Келлі могла стати жертвою сатанистской секти. Тоді ж звинувачення у вбивстві міс Вілсон було пред’явлено 8-мі чоловікам. Серед них був і сержант поліції, який займався розслідуванням справи про зникнення Келлі. Проте пізніше звинувачення були зняті зі всіх підозрюваних, а версія про сатаністів була спростована. Справу про зникнення Келлі Вілсон залишається досі нерозкритим. (продовження слідує)