Страхітливий атракціон з крокодилами

536

09.11.2017

У багатьох з нас екстремальні атракціони асоціюються з катанням на американських гірках, польоті на параплані, стрибками з величезної висоти і іншими розвагами для найсміливіших. Але мало хто знає, що в Таїланді існує по-справжньому страшний атракціон, знаходиться він на крокодилової фермі в провінції Чонбурі.

Як виглядає атракціон?

Всі бажаючі заходять на пліт, який відправляється плисти по озеру, кишащему голодними крокодилами. Співробітник ферми в цей час годує плазунів, а туристи спостерігають за цим захоплюючим процесом. Все б нічого, але людей на плоту захищає від хижаків лише низька огорожа!

Ці фотографії були опубліковані в соціальній мережі Twitter таксистом Джоном Хоком. Небайдужий чоловік запросив до незвичайного атракціону поліцію і чиновників, оскільки він був вражений тією ступенем небезпеки, що загрожує туристам на плаваючому серед крокодилів плоту.

Десятки тисяч користувачів Twitter були шоковані самим фактом існування смертельного атракціону. Під-перший, дражнити їжею будь-яка тварина, тим самим викликаючи його агресію, — жорстоко. По-друге, пліт, на якому по кілька разів за день збираються десятки людей, може в будь-який момент тріснути, і які на ній знаходяться люди стануть здобиччю крокодилів.

Одного разу поліція і чиновники вирушили з візитом на крокодилячу ферму, де був організований екстремальний атракціон. За ініціативою органів виконавчої влади крокодиляча ферма була закрита на 3 місяці.

За словами жителів провінції Чонбурі, атракціон з голодними крокодилами діяв більше 3-років, причому органи влади знали про його існування. Сам власник ферми стверджує, що така розвага абсолютно безпечне для туристів, оскільки на пліт пускають максимум 15 чоловік, а сама його конструкція досить надійна, тому поломка плота виключена.

Для довідки: крокодилячі ферми вважаються однією з візитних карток Таїланду. Водних плазунів вирощують для отримання їх м’яса і шкіри. Також крокодилів вирощують для шоу, які користуються величезною популярністю серед гостей Таїланду.