Смачні спотворені тіла: сумашедшая фантазія сина тайського пекаря

506

25.04.2018

Зображення людських останків навряд чи викликають позитивні емоції у людей з нормальним психічним здоров’ям. Однак Киттиват Уннаром (Kittiwat Unarom), син тайського пекаря, впевнений, що трупи можуть бути фантастично смачними – молодий чоловік пече оригінальний і в той же час моторошний хліб.

Юний талант

Хлопець з допомогою свого екстраординарного творчості мріє довести оточуючим, що їх емоції є керованими насамперед кольором і формою побаченого, а не його суттю. Незвичайний креативний проект молодого тайця називається «Тіло хлібокомбінат».

Молодий чоловік отримав ступінь магістра витончених мистецтв в Університеті Силпакорн. Якийсь час Киттиват працював портретистом, але потім, попрацювавши в пекарні батька, хлопець вирішив змінити профіль діяльності. Тісто здалося креативному тайцу матеріалом, сприяє втіленню багатьох творчих ідей і божевільних фантазій. У 2006 році хлопець серйозно зайнявся вивченням анатомії людини. Отримані знання дозволили колишньому портретистові ліпити з тіста максимально реалістичні частини тіл мерців.

Вироби

Пропонуємо ознайомитися з фотографіями огидно виглядають булочок, кексів та порожков.

Найцікавішим є те, що не тільки дорослі шанувальники хлібобулочних виробів, але і малюки не проти поласувати останками людських тел. Але для того, щоб покуштувати такі твори мистецтва, потрібно бути дуже емоційним та вразливим людиною!