Скільки років цій дівчині?

508

25.04.2018

Героїню історії звуть Жань Тингуань. Живе ця красуня в Тайвані. Жань – справжня зірка Інтернету. Коли дівчина ще в 2012-му році завантажила в популярну соціальну мережу свої фотографії з тренажерного залу, її спортивне тіло не могло не привернути увагу тисяч людей зі всього світу. Крім того, «королева спортзалу» має дуже молода і симпатична особа. Дівчина регулярно бере участь в телешоу, присвячених здоровому способу життя. Але всі, хто бачить Жань, задаються питанням про те, скільки ж їй років? Адже виглядає знаменита мешканка Тайваню немов школярка…

Секрети домогосподарки

Жань Тингуань – домогосподарка, виховує 2-х дітей.

Синові жінки 13 років, а доньки – 9. Коли Жань народила молодшого дитини, вона помітно погладшала. Нове тіло не влаштовувало жінку, тому вона вирішила інтенсивно тренуватися. Жань стала автором комплексу ефективних вправ. Для їх виконання потрібно всього 6 хвилин в день!

Також дівчина внесла коригування свій режим харчування: основну частину добового об’єму їжі вона з’їдає в першій половині дня. Вечеряє Жань дуже скромно. У 2015 році «королева спортзалу» написала книгу «Схуднути за 6 хвилин».

І все ж, який вік прекрасною Жань? Дивно, але в цьому році героїні історії виповниться 45 років!