Синдром «автопивоварни»: рідкісне захворювання, що робить людину вічно пяним

496

14.05.2018

Одного разу в Нью-Йорку жінку-водія заарештували за те, що вона сіла за кермо автомобіля в нетверезому стані. Але з’ясувалося, що ця дама навіть не нюхала алкоголь…

Рідкісне захворювання

Є таке рідкісне захворювання, при якому органи травлення людини починають самостійно продукувати алкоголь. Називається воно синдромом «автопивоварни». Саме від такого захворювання і страждала арештована жінка.

Концентрація алкоголю в її крові в 4 рази перевищувала допустиму законом норму. Як тільки був доведений факт наявності захворювання, американку відпустили з-під варти.

Інформація про першої разі такого недуги датується 1970-м роком. Вперше захворювання було діагностовано в Японії. Однак у США існування синдрому «автопивоварни» не визнавалося до тих пір, поки поліцейськими не була спіймана 61-річна нетвереза жінка-водій. Особливість недуги полягає в наявності аномальної кількості дріжджових грибків у кишечнику вічно п’яного людини.

Неправильна мікрофлора переробляє цукор в спирт, із-за чого організм перетворюється у живу пивоварню. Людина з даним синдромом відчуває на собі всі симптоми алкогольного сп’яніння навіть при дотриманні тверезого способу життя.