Що станеться з магазинними яблуками, якщо залити їх гарячою водою?

478

25.04.2018

Багато людей купують яблука в супермаркетах, так як у таких торгових точках запропоновано багатий вибір різновидів сортів цього фрукта. Кожен з нас, швидше за все, звертав увагу, що яблука з супермаркету мають неприродним блиском. У чому ж полягає причина такого явища? Щоб дати відповідь на таке питання, можна спробувати опустити магазинне яблуко в гарячу воду!

Експеримент

Потрібно взяти глибоку миску (бажано, щоб вона була прозорою), покласти в неї яблуко і залити плід гарячої, але не доведеної до кипіння, водою. Вже через кілька хвилин можна буде побачити, що з поверхні яблука починають злазити якісь білі пластівці. Насправді це віск, яким обробляють фрукти перед тим, як запропонувати їх покупцям.

Ось так виглядає непривабливо яблуко після миття в гарячій воді.

Як видалити віск з яблука?

Є думка, що віск, яким покривають фрукти, є канцерогеном, хоча насправді це не так. Все ж, мало кому захочеться вживати в їжу віск. Щоб очистити соковиті плоди від цієї речовини, можна скористатися простим способом.

Спершу потрібно взяти саме яблуко, покласти його в миску і насипати на плід жменю харчової соди.

Після цього на яблуко потрібно видавити столову ложку лимонного соку. Потім в миску з яблуком необхідно налити теплу воду, але так, щоб вона покривала половину фрукта.

Потім чистою зубною щіткою потрібно очистити яблуко від воскового нальоту. Все дуже просто!