Секрети зимової ароматерапії

509

14.05.2018

Ефірні олії не тільки наповнюють людину життєвою енергією, але і зміцнюють імунітет. У зимовий час ароматерапія особливо корисна.

Цілюща дія

Взимку людина відчуває дискомфорт від короткого світлового дня, занепаду сил і вірусів, що викликають простудні захворювання. Ефірні масла допоможуть забути про ці проблеми. Наприклад, захиститися від застуди допоможе масло евкаліпта, лаванди, сосни, бергамоту. Проте якщо людині не подобається запах, масло буде марним.

Ефір можна не тільки розпорошувати в повітрі, але і збагачувати ним масажні креми, ванну, засоби по догляду за тілом і волоссям. Ванна з лавандовим маслом допоможе заспокоїти шкіру, яка страждає від морозу і пересушеного повітря в приміщенні. Аналогічний ефект має і ромашкове ефірне масло. Ванна з ароматом бергамоту – відмінний антидепресант, який швидко справляється з опустошенностью і дратівливістю. Якщо є протипоказання до проведення ароматичних водних процедур (вагітність, онкологія, гіпертонія), олії використовують для виготовлення компресів.

Для збагачення кремів використовують ефір мімози, троянди, папороті, жасмину. У чистому вигляді ароматичні масла не можна застосовувати, так як вони можуть викликати опік шкіри та слизової.

При застуді

Неллі Грожан, фахівець з ароматерапії, стверджує, що екстракти деяких рослин є натуральними противірусними засобами. Якщо людина відчуває перші симптоми застуди, йому рекомендується наповнити аромалампу маслом сосни або евкаліпта.

При зайвій вазі

Існують ароматичні масла, які допомагають людині підтримувати своє тіло у відмінній фізичній формі.

Варто звернути увагу на ефір імбиру, герані, грейпфрута, лимона, кипариса. Якщо збагатити ними крем для тіла, то після його нанесення на шкіру з неї будуть активно виводитися токсини і зайву рідину. Якщо просто насолоджуватися ароматом таких масел, можна на деякий час забути про почуття голоду.