Самий крихітний вижив немовля на імя Емілія

654

14.05.2018

При народженні вага цієї дівчинки становив лише 226 грамів, а зріст — 22 сантиметри. Тим не менш, дитині вдалося вижити, що вважається справжнім дивом. Не так давно Емілії Грабарчик, яка народилася на світ на 26 тижні, виповнилося 9 місяців.

Справжнє диво

Емілія Грабарчик із Західної Німеччини народилася в результаті кесаревого розтину за 4 місяці до прогронизованной дати народження. Причиною екстреного розродження у даному разі стали серйозні патології плаценти плоду, з-за яких дитина просто міг померти в материнській утробі. Лікарі давали самі невтішні прогнози щодо ймовірності виживання немовляти, але, за словами доктора Бахмана Гхавари (Клініка Святої Марії), сталося справжнє диво, оскільки майже всі діти, народжені на такому маленькому терміні вмирають у перший місяць після появи на світ.

Зараз Емілії 9 місяців, і поки дівчинка не має серйозних проблем зі здоров’ям.

Тим не менш, лікарі вважають, що в майбутньому дитина, що народилася з такою малою вагою і ростом і важкої недорозвиненістю всіх систем органів, може зіткнутися з проблемами, пов’язаними з розвитком і навчанням.