«Rescue Ink»: навіть самий грізний людина буває з кимось ласкавий

550

14.05.2018

Як виглядають байкери: дорослі, накачані і татуйовані чоловіки на мотоциклах. Вони завжди в шкіряних косухах, від них віє брутальністю. Так Ви уявляєте мотоциклістів з цього руху?

Всі стереотипи про цих «мужланах» дощенту розбила організація американських байкерів «Rescue Ink». Представники цієї групи яскравий доказ того, що навіть самі суворі і жорстокі люди бувають з кимось ласкавими і турботливими.

Неймовірно, але ці на перший погляд жорстокі та грубі люди мають золоті серця. Вони вже більше 10-ти років займаються волонтерською діяльністю. Сьогодні роботою «Rescue Ink» захоплюються навіть школярі. В цей клуб прагнуть потрапити багато.

Один із засновників зоозахисної групи — Alley Cat. Чоловіка прозвали «Cat» — «Кіт» з-за того, що він дуже любить цих мурчащих тварин. Alley ще в 12 років став волонтером. Тому коли він познайомився з Джозефом Панзареллой, хлопці швидко знайшли спільну мову: Джо також дуже любив тварин і прагнув їх захищати. До моменту заснування «Rescue Ink» таких однодумців серед байкерів зібралося близько десятка.

Вони забирали тварин з вулиць, відбирали їх у господарів, які жорстоко з ними поводилися. Основною «фішкою» незвичайної діяльності організації стало те, що ці чоловіки вривалися на закриті собачі бої, ламали ринги і забирали поранених собак бійцівських порід.

Через всього пару років слава про «Rescue Ink» поширилася за все Америці. Про цієї організації канал «National Geographic» зняв документальний серіал. Крім того, засновники байкерської зоозахисної «банди» написали книгу «Rescue Ink: круті хлопці і місія порятунку тварин».

Сьогодні «Rescue Ink» існує тільки за рахунок пожертвувань. «Ми б хотіли мати мережу притулків по всіх Штатах, — говорить Джозеф Панзарелла. – Але для цього потрібно мати доходи приблизно в 1 мільйон доларів на рік. Таких грошей у нас немає. Всі пожертви ми витрачаємо на тварин. Гонорари від зйомок в серіалі і від книги ми витратили на лікування всіх тих, хто цього потребував. Ми ніколи не кидаємо в біді тварин».

Близько 250 дзвінків щодня надходить на ” гарячу лінію «Rescue Ink». Щоранку команда байкерів збирається і обговорює плани на день. З-за того, що дзвінків дуже багато, татуйовані волонтери завжди раді допомоги з боку інших людей. «Нам допомагають підлітки і студенти, — каже Alley Cat. – Адже в наших притулках багато тварин, яким потрібен догляд і увагу».

Крім фактичних дій «Rescue Ink» відома своїм «чорним» піаром господарів, які погано ставилися до своїх вихованців – на своїх сторінках у соціальних мережах та на офіційному сайті байкери в жорсткій формі критикують горе-господарів, до таких «постам» вони обов’язково додають фото нещасних тварин.

Вже протягом довгих років у «Rescue Ink» один незмінний девіз – «Ми захищаємо тих, хто не може захистити себе сам».