Плюшеві друзі в японських офісах

468

23.05.2017

Всі люди інколи відчувають самотність. Іноді цьому почуттю не заважає навіть зайнятість на роботі і нескінченний серфінг в Інтернеті. Але японські винахідники вирішили допомогти мільйонам офісних співробітників по всьому світу вирішити таку проблему. Нещодавно в Японії були презентовані спеціальний плюшеві подушки для офісу, уособлюють якихось милих істот.

Симпатичні пристосування

Величезні м’які подушки призначені зовсім не для сну.

Японці, самий працьовитий народ світу, не з чуток знають, наскільки шкідливою є монотонна офісна робота. Людина, якій належить щоденна тривала робота за комп’ютером, страждає тунельним синдромом зап’ястя, що виникають із-за нерівномірного розподілу навантаження на суглоби і сухожилля кистей рук.

Милі подушечки створені для того, щоб офісний співробітник міг розвантажити свої руки під час старанної роботи за монітором. Ну і без дози позитиву і розчулення тут також не обійтися!

Будова

Кожна іграшка-подушка складається з м’якої клавіатури і, безпосередньо, персонажа.

Коли людина садить собі на коліна величезного ведмедика, котика чи капибару, йому легше контролювати поставу і дотримуватися достатню відстань від монітора до очей.

Якщо людина хоче, він може від’єднати декоративну клавіатуру від іграшки і використовувати її в якості підставки для рук.

Але все ж з чарівним персонажем працювати набагато веселіше, ніж без нього!