Перуанка перетворила своє житло в притулок для майже 2-х сотень кішок

509

14.05.2018

Марія Тореро, героїня цієї зворушливої історії, живе в Лімі. Жінка працює медсестрою, зокрема доглядає за хворими людьми. Будинки Марія також не перестає проявляти турботу і доброту, адже в її оселі мешкає більше 170-ти кішок. Проте всі ці тварини сильно відрізняються від інших…

Котячий будинок

В будинку 45-річної медсестри 8 кімнат і у всіх них можна побачити кішок різних порід і мастей. Усіх цих тварин об’єднує одне – вони невиліковно хворі, і їм залишилося жити відносно недовго.

Одного разу Марія запитали, чому вона не хоче брати додому здорових «смугастиків», на що жінка відповіла, що її покликання – це турбота про нещасних тварин, залишених напризволяще.

Медсестра підбирає кішок на вулиці та перевіряє їх на наявність лейкозу.

Саме хворих тварин вона забирає собі. Марія не тільки хоче зробити кішок щасливими та ситими в останні дні, але і запобігти безконтрольне розмноження хворих істот.

Такі різні

Незважаючи на те, що вихованців дуже багато, жінка проявляє до кожного з них індивідуальний підхід. Марія набуває своїм нещасним улюбленцям ліки, шиє їм крихітну одяг і регулярно займається витравлювання всіляких паразитів з їх організмів. Щомісяця ця чудо-жінка витрачає близько 1,8 тисяч доларів на догляд та лікування тварин. На щастя, небайдужі люди фінансово допомагають Марії в її нелегкій справі.

Незважаючи на своє важке захворювання, кішки відмінно проводять час, адже з ними грають діти.

У Марії підростають 3-є дітей.