Перестарався: стероїди і спеціальні дієти позбавили життя бодібілдера

449

14.05.2018

Дін Уомбри, колишній бодібілдер, в 39 років помер від раку печінки. Чоловік вважав, що жахливе захворювання розвинулося у нього з-за гонитвою за тілом мрії.

Спосіб життя

Для набору ваги Дін щодня вживав понад 10 тисяч калорій. Крім того, герой історії випивав не менше 8-ми банок енергетичних напоїв в день. Через деякий час містер Уомбри ввів у свій раціон стероїди, які, як він вважав, сприятимуть формуванню ідеального тіла і нарощування сталевих м’язів.

У 2010 році у чоловіка діагностували рак печінки, хоча на момент постановки страшного діагнозу він уже кілька років не вживав стероїди. Лікарі запропонували операцію з трансплантації печінки, але Дін відмовився від неї і вирішив лікуватися самостійно! Культурист відмовився від окислюючих продуктів, які провокували подальший розвиток смертельної недуги. У 2011 році містер Уомбри звернувся до лікарів, і вони виявили, що пухлина зникла. Однак для Діна відмінна новина, почута від медиків, стала приводом для повернення до стилю життя культуриста. І це стало фатальною помилкою…

Знову рак

В 2013 році після одного з численних тренувань герой історії втратив свідомість, і його доставили в лікарню. Це було останнім попередженням про те, що пора серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Але через деякий час після виписки Діна кинула кохана. З-за стресу чоловік почав з ще більшою байдужістю ставитися до себе.

У 2014 році колишнього культуриста екстрено госпіталізували, адже рак практично повністю зруйнував його печінка – орган став неоперабельним, а хіміотерапія була безглуздою. За прогнозами лікарів Діну залишалося жити не більше 3-х тижнів. Незважаючи на все це, серед людей, що переживають за долю колишнього бодібілдера, знайшлася якась Шарлотта Рігбі.

Ця дівчина створила сторінку на Facebook, присвячену збору коштів на лікування Діна.

Крім того, Шарлотта постійно публікувала новини про самопочуття вмираючого від раку чоловіки.

Дівчина виявилася тим самим людиною, який знаходився біля містера Уомбри в момент його останнього подиху…