Патрісія Вашингтон, або володарка «сталевих» сідниць

586

14.05.2018

31-річна Патрісія працює на сталеливарному заводі Детройта. Дівчина може похвалитися не тільки «суворою» роботою, але і величезною «п’ятою точкою». Патрісія щиро сподівається на те, що її головна прикраса допоможе зробити успішну модельну кар’єру.

Гордість Патрісії

Так дівчина виглядає під час робочої зміни.

Це теж Патрісія.

Об’єм стегон дівчини досягає 130-ти сантиметрів. Такі сідниці дісталися Патрісії не від природи. Кілька років тому дівчині була зроблена операція з підтяжки сідниць.

Володарки сталевий попи стала популярною завдяки соціальній мережі Instagram. Фотографії Патрісії, зокрема її «п’ятої точки», не могли залишитися без уваги. Нині на аккаунт дівчата підписано близько 160-ти тисяч користувачів.

Патрісія отримала пропозицію попрацювати моделлю в ПАР і Китаї. Але зйомки у віддалених куточках світу не надихають амбітну даму, тому вона продовжує працювати на сталеливарному заводі. Колеги знають Патрісію не тільки як володарку апетитних форм. Темношкіра красуня сумлінно трудиться на заводі. В тиждень Патрісія проводить на роботі не менше 64-ти годин!

Найбільше жінка мріє про вільної і повної яскравих вражень життя. Вона дуже сподівається, що її мрія про модельну кар’єру скоро виповниться.