Пансексуализм: нова сексуальна орієнтація

664

02.06.2018

Можна бути ані гетеро-, ані бі-, ні гомосексуалом? Виявляється, що так. Не так давно сформувалася нова статева орієнтація – пансексуализм. Дослідження, присвячені даному феномену, вже опубліковані в таких популярних виданнях, як The New York Times і The Daily Telegraph. Згідно з даними Google Trends, популярність запитів, що містять слово «pansexuality», зростає з кожним днем. Виявляється, що пансексуалы є і серед голлівудських зірок. Цікаво, чому ж примітні представники нової сексуальної орієнтації?

Слово відповість на всі питання

Префікс pan – запозичений з грецької мови, і означає він «все», «кожен». Але це не означає, що пансексуалы звертають увагу на всі рухомі об’єкти і є аморальними, розпущеним людьми. Таку особистість сексуально притягують і чоловіки, і жінки, і трансексуалы, і ті, хто не визначився з власною статевою приналежністю. Представники нової сексуальної орієнтації при виборі партнера не звертають увагу на стать, так як він для них важлива.

А ось такі особливості взаємин як збіг інтересів, можливість поговорити по душам, гострота емоцій від присутності конкретної людини дуже важливі для пансексуала, шукає другу половинку. Тема нової статевої орієнтації активно обговорюється з 2010 року. Ніккі Гольдштайн, сексолог, вважає, що нинішня молодь більш уважно, ніж попередні покоління, відноситься до сексуальності як до такої, та оцінює всі її нюанси.

Голлівуд і не тільки

Серед молодих селебрітіз чимало тих, хто закохується в людей не за їх статі, а з-за особистих якостей. Приміром, 23-річна актриса Шейлін Вудлі (кинолетна «Дивергент») 2 роки тому зізналася у своїй пансексуальности, після чого багато хто подумав, що дівчина є «бі». Пізніше Шейлін більш детально пояснила свої погляди на відносини, так як актрису неправильно зрозуміли.

В одному з інтерв’ю Джош Хатчерсон, який знявся в «Голодних іграх», зізнався у своїй гетеросексуальності.

Але хлопець зазначив, що не може виключати можливості випробування симпатії до чоловіка, який чомусь йому сподобатися. Енджел Хейз, молода виконавиця репу, в минулому мала романтичні стосунки з моделлю Айленд Болдуін.

Темношкіра співачка зізналася, що особисто для неї таке почуття як любов не має заборон і кордонів. Якщо людина буде викликати у дівчини самі щирі почуття, то вона не стане загострювати увагу на те, до якої статі він належить. Скептики впевнені, що нову сексуальну орієнтацію придумали люди, які знаходять привабливими представників своєї статі. Незважаючи на те, що наше суспільство вважається прогресивним, знаменитостям-гомосексуалістам складніше домагатися успіху і визнання, ніж їх гетеросексуальним колегам. Приміром, красень Метт Бомер не отримав головну роль у фільмі «50 відтінків сірого» тільки з-за того, що любить чоловіків. Творці кінострічки подумали, що гей ніяк не може стати об’єктом сміливих фантазій для дівчат і жінок з усього світу.

Хто знає, якби Метт не зізнався в тому, що він гомосексуаліст, можливо, він би став головним героєм еротичної кінострічки? Серед простих смертних також чимало пансексуалов. Представники нової сексуальної орієнтації об’єднуються в інтернет-співтовариства і обговорюють один з одним хвилюючі питання.

Найбільш популярними пабликами в соціальних мережах, присвячених нестандартних поглядів на відносини, є Pan Pride, Pansbians і Pansexuality FTW.