Оллі Трезис: «реальний Піноккіо»

606

02.06.2018

Малюк Оллі, якому зараз майже 2 роки, з’явився на світ з рідкісною патологією. Частина мозку дитини через тріщину в черепі сформувалася в носі, з-за чого хлопчик схожий на Піноккіо.

Особливий дитина

Коли Емі Пул, мати незвичайного дитини, на 20-му тижні вагітності робила УЗД, лікарі побачили рідкісну патологію плода: на його носі активно росли м’які тканини.

Хоча 22-річна жінка була попереджена про те, що її дитина буде не таким, як всі, зовнішній вигляд новонародженого сина викликав у неї справжній шок. Коли лікарі зробили крихті Оллі МРТ головного мозку, вони діагностували у маленького пацієнта енцефалоцеле. Це рідкісне вроджене захворювання, при якому мозок росте в отворах черепа, наприклад, в носі. До 9-місячного віку носик Оллі ріс, наче на дріжджах.

З-за цього дихання дитини ускладнювалося, тому за 2 місяці до першого дня народження лікарі почали вмовляти Емі, щоб вона дала згоду на проведення операції синові. Молода мама сумнівалася, адже дуже боялася, що серйозне хірургічне втручання стане фатальним для її малюка. Але лікарі були впевнені, що найменша травма носа може спровокувати занесення інфекції крізь ранку і розвиток менінгіту. Зваживши всі «за» і «проти», Емі дала згоду на проведення операції.

Після

Хлопчика оперували 2 години: пацієнту розкрили череп, видалили виступаючий мішок, що містить мозкову рідину. Також дитині відновили ніс. Після операції в Оллі залишився великий зигзагоподібний шрам на голові. Незважаючи на пережиту біль, малюк продовжував сміятися і посміхатися, чим і заспокоював свою маму.

Зараз Оллі відмінно себе відчуває і просто насолоджується життям маленького безтурботного хлопчика.

«Реальний Піноккіо» (так малюка називає мама) обожнює грати зі своєю старшою сестрою Аннабель і купатися в басейні.

4-річна дівчинка щиро шкодує, що у неї немає такого красивого і помітного носика, як у брата, адже через нього хлопчикові дістається більше уваги.