Одночасно самий безпечний і потворний автомобіль

644

06.06.2017

У далекому 1958 році інженер Уолтер Джером з США вирішив побудувати самий безпечний автомобіль. Він навіть не підозрював, що в кінцевому підсумку вийде один з найпотворніших автомобілів в світі.

Так народилася машина під назвою Sir Vival, від слова Survival, тобто «виживання». Як Ви вже зрозуміли, виходячи з фото, салон і двигун повністю ізольовані один від одного. Пасажири сиділи в салоні, а водій спереду на узвишші.

Рама розділена потужної шестернею, за допомогою якої автомобіль повертає. Поворот можливий тільки в русі при заведеному двигуні. Бо коли плід фантазії інженера стояв з вимкненим двигуном, повернути передню частина взагалі не представлялося можливим.

Бампера були прогумовані, як і накладки навколо автомобіля. Двері не відкривалися, а відходили назад. Привід машини був заднім, що ускладнювало маневрування в поворотах.

Цілих 6 років безрезультатно Уолтер шукав інвесторів для свого проекту, але такий потворний автомобіль ніхто не хотів робити. Так у 1964 році Джером продав свою мрію в єдиному екземплярі.