Новорічна смуток: причини

553

14.05.2018

Всі звикли вважати Новий рік найвеселішим з існуючих свят. Але у багатьох людей його наближення викликає справжню смуток. Чому ж так відбувається?

Стрес

Хіба може зіпсувати настрій майбутнє веселощі, спілкування з друзями і близькими людьми, обмін подарунками, насолоду новорічною атрибутикою? Навряд чи, але з якоїсь причини Новий рік і Різдво присутні в шкалі стресових подій Холмса і Райха.

Цьому є пояснення: канікули – це не тільки задоволення від приємного проведення часу, але і можливість залишитися наодинці зі своїми думками. Напередодні новорічних свят практично всі люди підбивають підсумки року, що минає. І такі події, як смерть близької людини, звільнення, розлучення, накопичення боргів і безгрошів’я буквально вибивають з колії. Святковий настрій псують і нереалізовані плани.

Що робити?

Людина — творець свого щастя, тому настрій повністю залежить від наших думок. Яким би важким не видався рік, що минає, не варто впадати у відчай і впадати в депресію. Майбутні свята означають початок нового року, який дарує багато шансів налагодити своє життя. Якщо людина правильно поставити перед собою завдання, він без праці знайде в собі сили для їх вирішення. А ось абстрактних цілей слід уникати, так як вони збивають нас з реалізації наміченого. Приміром, якщо бажання схуднути конкретизувати строком набуття стрункості і кількістю втрачених кілограмів, приступити до вирішення завдання буде не так складно, як здається.

Якщо у переддень Нового року Вас долає смуток, потрібно оточити себе людьми, спілкування з якими значно покращує настрій. З першого ж дня розпочався необхідно працювати над реалізацією своїх цілей та виправленням допущених помилок. Однак у гонитві за мрією слід знаходити час для улюблених занять, приємного спілкування і відпочинку.