Незвичайна історія про подвиг батьківському

438

25.04.2018

Навесні цього року в США відбулася історія, гідна екранізації в Голлівуді. Її героєм став 59-річний Джордж Пікерінг, житель Техасу.

У нього помер син

27-річний син містера Пикеринга в такому молодому віці пережив кілька інсультів. Останній з них привів до комі. Життєдіяльність хлопця забезпечували спеціальні апарати реанімаційного відділення. У фатальний день лікарі, які лікували молодої людини, подзвонили батькові й сказали, що пацієнт буде відключений від апаратів життєзабезпечення, так як його мозок перестав функціонувати. Зломлений горем батько благав медиків не робити цього, а дати синові ще один шанс на порятунок. Чоловік навіть мав намір вчинити суїцид, так як почута інформація стала для нього справжнім шоком. Однак Джордж не розгубився, а взяв пістолет і…пішов у реанімаційне відділення лікарні, де лежав його спадкоємець.

Що було далі?

У палаті сина шокований чоловік зустрів лікаря, який сказав, що медкомісія прийняла рішення про відключення приреченого на смерть хлопця від апаратів життєзабезпечення. Однак містер Пікерінг негайно дістав з-за пояса зброю і наказав усім негайно забратися з палати. Так почалося 4-годинне протистояння зневіреного батька з поліцією.

Клініка була оточена десятками спецназівців і поліцейських. Всі 4 години Джордж розмовляв зі своїм сином і благав його не покидати цей світ. Містер Пікерінг попросив найдорожчого в житті людини стиснути її руку, хоча мало вірив у те, що його слова будуть почуті. Але сталося справжнісіньке диво – хлопець, якого вже записали в небіжчики, стиснув руку батька цілий 4 рази! Увечері того ж дня молодий чоловік вийшов з коми і навіть зумів сказати «Я тебе люблю!» своїй мачусі. З тих пір минуло більше півроку, і Пікерінг-страший практично відновився після важкого захворювання.

Що стосується героя цієї шокуючої історії, то він був заарештований за збройний напад і відправлений у в’язницю. Але через деякий час термін перебування за ґратами був скорочений. Нині Джордж Пікерінг знаходиться на волі. Його син безмежно вдячний відчайдушного батькові за те, що він вірив у нього до останнього і не побоявся порушити закон заради порятунку його життя.