Неординарний фотопроект Йоссі Лолуа (18+)

494

13.11.2017

Йоссі Лолуа, італійський фотограф, створив проект, який назвав «Повною красою». 10 років тому він почав фотографувати оголених жінок з різних країн світу. Проте всі фотомоделі відповідають одному важливому параметру – їх вага не повинен бути менше 190-та кілограмів.

Протест

Фотохужожник з допомогою своїх робіт хоче висловити протест стереотипів, що стосуються ідеальної зовнішності жінок. Йоссі вважає, що всі вони нав’язані мас-медіа. Автор «Повної краси» стурбований тим, що сучасне суспільство сконцентровано на ідеї зовнішнього досконалості людини. Художник упевнений, що всі без винятку жінки, є красунями. Йоссі, з допомогою фотографій повних моделей, хотів би донести суспільству те, що пишні форми можуть виглядати неймовірно жіночно і естетично.

Особливості фотографій

Жінки, взяли участь у фотопроекті важать від 190-та до 270-ти кілограмів.

Фотограф розповідає, що підходять для нестандартної фотосесії дам найбільше проживає в Південній Америці. Але, на жаль, латиноамериканки не бажають виставляти напоказ свою оголену красу з-за релігійних переконань. Тому на участь у сміливому експерименті погоджуються переважно європейки.