Неймовірно: ця дівчина бажає важити 200 кілограмів!

466

25.04.2018

Є люди, які хотіли б трохи збільшити обсяги власного тіла. Зазвичай таке бажання виникає із-за невдоволення своєю надмірною худобою. А ось 23-річна мешканка США Теммі Юнг прагне до особистого ідеалу зовнішності. Ця дівчина мріє важити 200 кілограмів. Цікаво, чим же обумовлені такі наміри?

Минуле

Теммі Юнг мало чим відрізнялася від звичайної молоді. Героїня історії обожнювала вечірки, шопінг і волейбол. Параметри її тіла не виходили за межі норм, але коли Теммі кинула заняття спортом, вона стала набирати вагу.

Одного разу дівчина вирішила зважитися і дізналася, що маса її тіла дорівнює 100 кілограмів. Інша молода жінка негайно становила б для себе список ефективних для набуття стрункості дієт і вправ, але міс Юнг вчинила інакше. Американка висловила своє бажання видужати ще на…100 кілограмів!

Навіщо?

У той час як мільйони жінок по всьому світу мріють про модельні параметри, Теммі працює над реалізацією свого плану. Виявляється, смілива дівчина прагне до звання найкрасивішої товстушки і до отримання щедрого грошової винагороди від організаторів конкурсу.

На сторінки Теммі у соціальних мережах підписано сотні тисяч людей. Кількість коментарів під фотографіями дівчини постійно збільшується.

Міс Юнг і обожнюють, і критикують. Люди засуджують нездоровий спосіб життя та зовнішній вигляд прославилася американки, і в той же час захоплюються її цілеспрямованістю.

Раціон

Вранці Теммі їсть величезні порції вафель, бекону і вершкового сиру. Обідає дівчина в Макдональдсі, а на вечерю вживає максимальна кількість калорійних страв. Енергетична цінність добового меню не повинна бути менше 5 тисяч кілокалорій.

Лікарі наполягають на припиненні такої «дієти», так як спосіб життя, який веде американка, може скоротити її життя до 30 років.

Особисте

У міс Юнг є бойфренд на ім’я Йохан. Хлопець всіляко підтримує Теммі і допомагає їй досягти поставленої мети.

Наприклад, коли майбутня найкрасивіша товстуха наїдається і більше не може дивитися на їжу, турботливий Йохан за допомогою спеціального пристосування заливає улюбленої в рот вершки та морозиво.

Відчайдушна Теммі поки не знає, скільки часу займе подвоєння маси тіла, однак міняти свої плани вона не збирається.