Неймовірно: транссексуал завагітнів через 10 років після операції по зміні статі!

482

14.05.2018

Більшість транссексуалів колись були чоловіками, але потім побажали жити в жіночому тілі. Однак є люди, які хочуть перетворитися з жінки на чоловіка. Так сталося і з Кейден Колуман, якого ще 10 років тому можна було віднести до представниць прекрасної статі. Нещодавно з цим транссексуалом сталася неймовірна історія – він завагітнів!

Як таке могло статися?

Останні 5 років Кейден регулярно робив собі ін’єкції тестостерону, чоловічого гормону. По суті, подібні процедури зводять до нуля шанси на вагітність, навіть якщо чоловікові не видалили жіночі репродуктивні органи. Однак герою історії довелося протягом 6-ти тижнів утримуватися від введення тестостерону, так як йому належало робити операцію з видалення молочних залоз. Саме в цей період і настала вагітність.

Коли у чоловіка почалася «здуття» живота і ломить біль у попереку, він точно не міг подумати про те, що в його тілі зародилося нове життя. Про своє цікаве положення Кейден дізнався на 5-му місяці вагітності! А ще через 4 місяці на світ з’явилася чудова дівчинка Азалія. Батьком дівчинки став бойфренд Кадена по імені Елайджа.

Непросте материнство

Транссексуал зізнається, що материнство не відразу стало для нього щастям, адже цілий рік він страждав від післяпологової депресії.

Причиною такого стану стало те, що весь цей час поруч не було коханого чоловіка Елайджи.

Але коли Азалії виповнився рік і 10 місяців, пара почала жити разом. Тепер у них справжня сім’я!