Неймовірно: чоловік грав на саксофоні під час операції!

449

25.04.2018

Прийнято вважати, що під час операції пацієнт під впливом анестезії нерухомо лежить і нічого не відчуває, так як спить. Але Карлос Агілера своїми діями поламав цей стереотип.

Музика і життя

Цього прославився на весь світ іспанцеві довелося пережити операцію на головному мозку, триває близько 12-ти годин. Лікарі видаляли пацієнтові пухлину, а він, у свою чергу, розважав медиків грою на саксофоні. Після операції Карлос зізнався, що імпровізація дозволила йому абстрагуватися від хірургічного втручання, в процесі якого йому розкрили черепну коробку.

Чоловік уявляв собі чудові пляжі і шум прибою.

Навіщо це потрібно?

Влітку цього року під час операції з видалення пухлини мозку точно так само поводився відомий словенський тенор. Поки лікарі «працювали» в черепі пацієнта, чоловік виконував арії. Така поведінка під час складних операцій на головному мозку не є божевільною примхою оперованих або медперсоналу. В процесі операції на мозку людина повинна робити те, що у нього чудово виходить. Даний підхід дозволяє хірургам контролювати важливі функції аналізатора» пацієнта, наприклад, слуху.